Durvis vēris jauns mājīgs ģimenes restorāns ar unikālu ēdienkarti Da Roberta

Pievienots: 29.02.2016.Autors: Da Roberta Skatījumi: 1 / 936

Mājīgs, ģimenes itāļu restorāns, ar unikālu ēdienkarti bērniem jau no 4 mēnešu vecuma. Jebkurš ēdiens no ēdienkartes (picas, pastas u.c.) tiek pagatavots bez glutēna / bez laktoze.

Ģimenēm ar maziem bērniem Rīgā ir grūti atrast restorānu, kur visa ģimene omulīgi, bez stresa var kopā baudīt ēdienu burvību. Tikai nesen, pāris nedēļas atpakaļ, durvis vēris itāļu ģimenes restorāns Da Roberta.  

Tā kā pašai restorāna īpašniecei ir trīs bērni, tad patiešām viss pakārtots bērnu labsajūtai  - ir radīta unikāla ēdienkarte bērniem, kuras tapšanā ir piedalījušās vairāk kā 80 mazu bērnu māmiņas.Jebkurš ēdiens no ēdienkartes var tikt pagatavots arī bez glutēna vai/ un bez laktozes, kas šobrīd ir aktuāla problēma daudzās ģimenēs. Tā kā ēdienkartē tiek piedāvāti veselīgi dārzeņu biezenīši jau mazuļiem no 4 mēnešu vecuma, tad šis ir pirmais restorāns, kur laipni aicināti arī pavisam mazie restorāna viesi.

Pagrabstāvā ir iekārtots bērnu stūrītis ar paklāju, spēlēm, rotaļlietām, tāfeli, kur turpat līdzās māmiņas var mierīgā atmosfērā baudīt itāļu pastas vai picas un pačalot savā starpā.

Da Roberta

Restorāns
Aleksandra Čaka iela 58, Rīga
Šodien: 11:30-22:00

 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: