Gemoss svētku Pop-up cafe

Pievienots: 11.12.2015.Autors: Gemoss Skatījumi: 3 / 516

Gemoss publicitātes foto

Gemoss svētku kafejnīca ir Gemoss Kafijas Studijas komandas īstermiņa iniciatīva ar mērķi vairot svētku atmosfēru un dalīties kaislībā uz kafiju.

Gemoss svētku kafejnīca piedāvā Latvijas zinošāko baristu ar rūpību gatavotu kafiju un lieliskās konditores Maijas Kaires gardumus. Šī ir īstā vieta, kur uzzināt vairāk par kafiju – mēs ne tikai izmantojam kaimiņos, Andrito kafijas grauzdētavā, svaigi grauzdētas pupiņas, bet arī visu mēnesi piedāvājam nogaršot citu Baltijas jūras reģiona interesantāko grauzdētavu sniegumu. Saulainas oāzes atmosfēru pērn Gada Dizaina balvai nominētajā studijas interjerā ieviesusi Madara Līviņa-Aišpure.

Gemoss svētku kafejnīca

Darbdienās no plkst. 9:00 līdz 18:30, sestdienās no plkst. 10:00 līdz 16:00.
Adrese: Mūkusalas iela 73, Rīga.

Projekts sociālajos medijos: #gemosskafe; facebook.com/GemossKafijasStudija; instagram.com/Gkstudija

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: