10 labākās smalkmaizīšu un kūciņu baudīšanas vietas Rīgā

Pievienots: 12.09.2015.Autors: BarRadar Skatījumi: 17 / 7985

Photo by MIKI Yoshihito, CC license

Paturpinot rakstu sēriju par iegriezties vērtām ēdināšanas vietām Rīgā, šoreiz BarRadar apkopoja vietas, kur tiek ceptas un gardēžiem piedāvātas pašas saldākās, gardākās, acis priekcējošākās un vilinoši smaržojošās smalkmaizītes un kūciņas.

Spriežot pēc šādu vietu daudzuma, it īpaši Centra rajonā un Vecrīgā, var izdarīt secinājumu, ka latvieši tāda īsta saldummīļu tauta. Tāpēc izvēle un vietas iekļaušana desmit vietu sarakstā nebija viegls uzdevums.

1. KASPARA DILANA KONDITOREJA
2. KŪKOTAVA KAFEJNĪCA
3. BEZĒ BEĶEREJA
4. RIGENSIS BEĶEREJA
5. KANĒĻA KONDITOREJA
6. MUFFINS AND MORE BEĶEREJA
7. PIETURA BEĶEREJA
8. CRAZY DONUTS KAFEJNĪCA
9.  ARBOOZ KAFEJNĪCA
10. BAKEBERRY BEĶEREJA

Iespējams interesēs arī
10 labākās kafijas baudīšanas vietas Rīgā
10 labākās alus baudīšanas vietas Rīgā

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: