Pavadīt brīvdienas Ņujorkā bezmaksas? Tas ir iespējams!

Pievienots: 09.05.2015.Autors: CityDiner Skatījumi: 1 / 162

Tiem, kas sapņo apmeklēt Ņujorku, pirmais Latvijā klasiskais amerikāņu daineris CityDiner, kas atrodas Kr. Barona ielā 10 Rīgā, organizē spēli "Brīvdienas Ņujorkā", kuras uzvarētājs pilnīgi bezmaksas dosies uz iekāroto pasaules galvaspilsētu.

Spēles noteikumi ir pavisam vienkārši: ir nepieciešams nopublicēt jebkura ēdiena no restorāna ēdienkartes fotogrāfiju savā profilā Instagram un/vai Facebook, atzīmējot to ar heštegu #CityDinerRigaNYC un par atrašanās vietu norādot @CityDiner. Uzvarētājs tiks noteikts nejaušas izlases kārtībā 4. jūnijā un saņems balvu - aviobiļetes un naktsmītni planetas īpašākajā kulta pilsētā.

Ņujorka ir modes cienītāju un kino un šovbiznesa zvaigžņu meka, vieta, kur tiek noslēgti daudzu miljonu vērti darījumi, pilsēta, kuras ielās norisinājāsmūsu mīļāko seriālu varoņu dzīvestāsti, - tā iedvesmo un šausmina, izraisa mīlestību vai naidu, bet nekad nevienu neatstāj vienaldzīgu. Daži sauc to par betona džungļiem, daži - par mūsdienu kosmopolītu paradīzi. bet neatkarībā no dzīves stila un paradumiem, Ņujorka ir pilsēta, kura ikvienam kaut vienu reizi dzīvē ir jāapmeklē.

CityDiner ir tradicionālā amerikāņu ģimenes kafejnīca 50. gadu stilā, kas tika atvērta Rīgā ziemas beigās. Trīs mēnešus kopš atklāšanas Rīgas daineris izpleš spārnus un tagad strādā pilnā sparā. Šeit viss - gan interjers, gan ēdienkarte - ir kā Holivūdu filmās, un saite ar amerikāņu kultūru ir acīmredzama, par ko konkursa "Brīvdienas Ņujorkā" uzvarētājs pārliecināsies, personīgi apmeklējot kādu no tūkstošiem autentiskiem daineriem pašā Ņujorkā.

Par godu tuvojošajai vasarai, CityDiner Rīgā bez tradicionālajām pankūkām ar kļavas sīrupu, piena kokteiiem, pēc oriģinālajām receptēm pagatavotiem burgeriem, milzīgiem steikiem, kafijas neierobežotā daudzumā un brokastīm diennakts garumā, piedāvās speciālu Itālijas virtuves ēdienkarti, kas nosaukta par godu kulta rajonam Manhetenas salā Little Italy, kur filmēja slaveno "Krusttēvu", un Lielās depresijas laikos tiešām dzīvoja daudzi pazīstami itāļu mafijas bosi.

Ņujorkas ielu atmosfēra ir piesātināta ar civilizācijas vēsturi un stāstiem no grāmatām un filmām. Sāciet ceļojumu uz Ņujorku no CityDiner, un sapnis piepildīsies. Bet svētki arī dzimtajā pilsētā ir vienmēr klāt!
 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: