LIDO sāk piedāvāt Latvijā unikālu dabīgas kafijas šķirni

Pievienots: 01.11.2013.Autors: Lido Skatījumi: 1 / 164

Viens no lielākajiem ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā LIDO, sadarbībā ar Baltijā lielāko kafijas ražotāju Löfbergs Lila Melnā kafija pirmo reizi Latvijā piedāvā dabīgo kafijas šķirni Cumbia. Tā ir īpaši stipra espresso kafija ar rozīņu saldumu, elegantu kakao smaržu un mandeļu liķiera pēcgaršu.

Analizējot patērētāju vēlmes, esam noskaidrojuši, ka kafijas cienītāji arvien vairāk novērtē dzēriena garšas nianses un kvalitātes zīmi, tādēļ LIDO sāk piedāvāt pasaulē atzīto dabīgās kafijas šķirni Cumbia,” komentē AS LIDO valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa. „Šī ir unikāla pieredze Latvijā, kad bistro tipa ēdināšanas uzņēmumā tiek piedāvāta ekskluzīva kafijas šķirne. Turpmāk to mūsu apmeklētāji varēs baudīt kopā ar tādiem sezonas konditorejas meistardarbiem kā smiltsērkšķu, ābolu, riekstu, dzērveņu pīrāgiem.

Cumbia par ekskluzīvu padara īpašā gatavošanas pieeja – kafijas pupiņas tiek grauzdētas lēni, mazos apjomos un tās izgatavošana ir cilvēku roku darbs, un šī kafija ir sertificēta kā ekoloģisks produkts. Šo kafijas pupiņu audzētāji ir godīgi tirgotāji, ko apliecina viņiem piešķirtā Fairtrade kvalitātes zīme.

"Löfbergs Lila" grupas sastāvā esošā uzņēmuma „ Melnā kafija” ģenerāldirektors Mārtiņš Čakste uzsver: ”Līdz šim kafijas šķirne Cumbia latviešiem asociējusies ar Kolumbijas mūzikas un deju stilu. Taču tagad ir iespēja pārliecināties, ka Kolumbija ir ne tikai karstasinīgu deju dzimtene, bet arī izcilas kafijas audzētājvalsts. Karību jūras krastā audzētās kafijas pupiņas, samaisot ar pupiņām, kas audzētas Gvatemalā un Etiopijā, esam spējuši izveidot īpaši augstas kvalitātes produktu – kafiju Cumbia. Latvijā šī kafija ir absolūts jaunums un pieejama tikai LIDO restorānos.

Pasaulē atzīti degustatori ekskluzīvo Cumbia raksturo kā negaidītu jaunumu kafijas pasaulē. Cumbia jau kļuvusi populāra kā čempionu kafija - to čempionātos izmanto pasaulē labākie baristas.

Visi LIDO BISTRO

---
kafija, Lido

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: