Latvieši labprāt lustētos zaļumballēs

Pievienots: 11.07.2013.Autors: Lido Skatījumi: 1 / 99

Photo by PaulSteinJC, CC license

50% Latvijas iedzīvotāju labprāt apmeklētu zaļumballes, ja tuvākajā apkārtnē tādas notiktu liecina AS LIDO veiktās sabiedrības aptaujas* rezultāti, tādēļ šovasar LIDO atpūtas centrs Krasta ielā arī rīdziniekiem un pilsētas viesiem dos iespēju katru vakaru no trešdienas līdz sestdienai izdejoties zaļumballēs.

28% iedzīvotāju apmeklē zaļumballes - 14,8% ir regulārie apmeklētāji, jo viņiem patīk dejot un kvalitatīvi atpūsties, bet gandrīz tikpat liels respondentu skaits (14,1%) atzīst, ka šos brīvdabas izklaides pasākumus apmeklē tajos brīžos, kad ir vēlme paklausīties atbilstošu mūziku. Taču 50% iedzīvotāju jeb katrs otrais min, ka labprāt apmeklētu zaļumballes, ja tuvākajā apkārtnē tādas notiktu. Tikai 21,3% respondentu zaļumballes neapmeklē, jo šādi pasākumi neatbilst viņu gaumei.

Zaļumballes vienmēr bijušas cieņā. Par to liecina vecākās paaudzes nostāsti, bet tās parasti notiek mazākās pilsētās, laukos vai svētkos, tāpēc, lai dotu iespēju arī rīdziniekiem un Rīgas viesiem siltos vasaras vakaros izdejoties svaigā gaisā pie dzīvās mūzikas, šovasar Lido atpūtas centrā Krasta ielā kultūras programmā esam iekļāvuši arī lustīgas zaļumballes,” skaidro AS LIDO valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

Zaļumballes Krasta ielas LIDO teritorijā norisināsies katru vakaru no trešdienas līdz sestdienai no plkst. 19.00 līdz 23.00. Sliktu laika apstākļu gadījumā danči tiks rīkoti Atpūtas centra Alus pagrabā. Šajā laikā atpūtas centrā skanēs dzīvā mūzika dažādām gaumēm – ar koncertprogrammām uzstāsies Normunds Jakušonoks ar Daigu Petkeviču, Žoržs Siksna, grupas „Klaidonis” un „Mūzikas kolekcija” u.c. Vairāk informācijas – www.lido.lv.

* 2013.gada jūlijā interneta vidē tika veikta aptauja, aptaujājot vairāk nekā 580 respondenti

BarRadar profils: LIDO ATPŪTAS CENTRS BISTRO

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: