Salātbāra īpašie Līgo salāti

Pievienots: 15.06.2013.Autors: Salātbārs Skatījumi: 1 / 199

Salātbārā Līgo svētku nedēļas noskaņās piedāvāsim interesantu un atbilstošu recepti nobaudīt saviem klientiem - Salātbāra īpašie Līgo salāti (skat. attēlā).

Salātbāra īpašais, pašu sietais siers, ozollapu salāti (oakleave lettuce) , rukola, svaigs gurķis, redīsi, laima- ķimeņu mērce, ēdamie ziedi.

Vēl visām Līgām un Jāņiem, kas ieturēs maltīti pie mums svētku nedēļas ietvaros no 17. līdz 23.jūnijam, un pateiks īpašo Līgo saukli "Salātbārs zaļo kā vasaras pļava!" piedāvāsim īpašo zaļo vitamīnu kokteili dāvanā. Lai vieglāk un enerģiskāk svinās svētki!

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: