Kur var paēst Rīgā jebkurā diennakts laikā?

Pievienots: 09.08.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 288 / 13084

Photo by symmetry_mind, CC license

Jautājums, kur var paēst agrā rīta stundā vai vēlā vakarā un naktī, aktualizējas atkarībā no katra ierastā dzīves ritma. Vieni ir „cīruļi”, kas ar pirmo gaismiņu ir augšā, citi atkal - „pūces”, kam visas aktivitātes norisinās vēlā pēcpusdienā vai pat nakts stundās.

Tāpēc aicinām izmantot BarRadar meklētāja unikālo iespēju atrast ēdināšanas vietas pēc darba laika. Turklāt meklētājā ir iestrādāts kritērijs „pašreiz strādā”, izvēloties kuru automātiski tiks atlasītas un piedāvātas tuvākās ēdināšanas vietas, kas pašreiz ir vaļā un gaida apmeklētājus.

Šoreiz apkopojām  sarakstu ar 10 vietām Rīgā, kur var paēst augu diennakti:

1. LAUVAS NAMS BISTRO
2. LIDO PIRMAIS BISTRO
3. INGARS KROGS
4. HESBURGER KURŠI RESTORĀNS
5. MELNĀ PANTĒRA KAFEJNĪCA
6. ŠAFRĀNS KAFEJNĪCA
7. O UN KO KAFEJNĪCA
8. MCDONALD'S IMANTA RESTORĀNS
9. PICA LULŪ PICĒRIJA
10. BŪDA BĀRS-KAFEJNĪCA

Ja zināma vēl kāda laba vieta, iesakiet >>>

Bar•Radar jaunumi

APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – APRĪLIS 2017
Gada mēnešus raiti šķiram uz priekšu gluži kā grāmatas lapas. Tā esam nonākuši līdz BarRadar aprīļa TOP10. Aizvadītā mēneša jaunumu un pārsteigumu novērtēšanu atstāsim Tavā ziņā. Pavasarim vēl tā īsti nesākoties, bet vasarai (vismaz pēc kalendāra) strauji tuvojoties, vairākas kafejnīcas un restorāni izbūvē savas āra terases. Vai jau esi nobaudījis gardumus aprīļa TOP10 vietās? Ja nē, ir pienācis īstais laiks. Krāšņu, gardu un jauniem kulinārijas atklājumiem bagātu mēnesi!
03.05.2017.
Klajā nākuši četri zīmola "Valmiera" augstas pievienotās vērtības produkti
Virzoties uz mērķi patērētājiem piedāvāt veselīgus produktus ar augstu pievienoto vērtību, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union ir paplašinājis zīmola "Valmiera" produktu klāstu ar četriem jaunumiem. Tiem, kam cieņā ir liesāki piena produkti, radīts "Valmiera" Grieķu jogurts ar 0% un 2% tauku saturu. Savukārt, tiem, kuri labprāt izvēlas ar olbaltumvielām bagātinātus piena produktus, radīts universāls "Valmiera" Fit&Protein jogurts ar 37g olbaltumvielu un 0% un 2% tauku sastāvā. Investīciju apjoms, kas ieguldīts jauno produktu palaišanā tirgū, ir ap 60 tūkstošiem eiro.
25.04.2017.
Investējot 20 tūkstošus eiro "Food Union" paplašina zīmola "Rasēns" sortimentu ar četriem jaunumiem
Investējot ap 20 tūkstošiem eiro, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums "Food Union" ir paplašinājis mazo gardēžu iemīļotā zīmola "Rasēns" sortimentu ar četriem jauniem produktiem – "Rasēns" raudzēta piena dzērieniem ar melleņu un zemeņu-banānu garšu un "Rasēns" biezpiena krēmiem ar aveņu un melleņu garšu.
12.04.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: