Kur var paēst Rīgā jebkurā diennakts laikā?

Pievienots: 09.08.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 122 / 19363

Photo by symmetry_mind, CC license

Jautājums, kur var paēst agrā rīta stundā vai vēlā vakarā un naktī, aktualizējas atkarībā no katra ierastā dzīves ritma. Vieni ir „cīruļi”, kas ar pirmo gaismiņu ir augšā, citi atkal - „pūces”, kam visas aktivitātes norisinās vēlā pēcpusdienā vai pat nakts stundās.

Tāpēc aicinām izmantot BarRadar meklētāja unikālo iespēju atrast ēdināšanas vietas pēc darba laika. Turklāt meklētājā ir iestrādāts kritērijs „pašreiz strādā”, izvēloties kuru automātiski tiks atlasītas un piedāvātas tuvākās ēdināšanas vietas, kas pašreiz ir vaļā un gaida apmeklētājus.

Šoreiz apkopojām  sarakstu ar 10 vietām Rīgā, kur var paēst augu diennakti:

1. LAUVAS NAMS BISTRO
2. LIDO PIRMAIS BISTRO
3. INGARS KROGS
4. HESBURGER KURŠI RESTORĀNS
5. MELNĀ PANTĒRA KAFEJNĪCA
6. ŠAFRĀNS KAFEJNĪCA
7. O UN KO KAFEJNĪCA
8. MCDONALD'S IMANTA RESTORĀNS
9. PICA LULŪ PICĒRIJA
10. BŪDA BĀRS-KAFEJNĪCA

Ja zināma vēl kāda laba vieta, iesakiet >>>

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: