Kur var paēst Rīgā jebkurā diennakts laikā?

Pievienots: 09.08.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 243 / 14431

Photo by symmetry_mind, CC license

Jautājums, kur var paēst agrā rīta stundā vai vēlā vakarā un naktī, aktualizējas atkarībā no katra ierastā dzīves ritma. Vieni ir „cīruļi”, kas ar pirmo gaismiņu ir augšā, citi atkal - „pūces”, kam visas aktivitātes norisinās vēlā pēcpusdienā vai pat nakts stundās.

Tāpēc aicinām izmantot BarRadar meklētāja unikālo iespēju atrast ēdināšanas vietas pēc darba laika. Turklāt meklētājā ir iestrādāts kritērijs „pašreiz strādā”, izvēloties kuru automātiski tiks atlasītas un piedāvātas tuvākās ēdināšanas vietas, kas pašreiz ir vaļā un gaida apmeklētājus.

Šoreiz apkopojām  sarakstu ar 10 vietām Rīgā, kur var paēst augu diennakti:

1. LAUVAS NAMS BISTRO
2. LIDO PIRMAIS BISTRO
3. INGARS KROGS
4. HESBURGER KURŠI RESTORĀNS
5. MELNĀ PANTĒRA KAFEJNĪCA
6. ŠAFRĀNS KAFEJNĪCA
7. O UN KO KAFEJNĪCA
8. MCDONALD'S IMANTA RESTORĀNS
9. PICA LULŪ PICĒRIJA
10. BŪDA BĀRS-KAFEJNĪCA

Ja zināma vēl kāda laba vieta, iesakiet >>>

Bar•Radar jaunumi

"Amber Distribution Latvia" ir ieguvusi ekskluzīvas tiesības Latvijā izplatīt "Green Cola"
Dzērienu izplatītājs un importētājs "Amber Distribution Latvia" (daļa no "Amber Beverage Group" holdinga) ir ieguvis ekskluzīvas tiesības Latvijā izplatīt bezalkoholisku, atspirdzinošu dzērienu "Green Cola". "Green Cola" ir veselīgāka kolas alternatīva, kas ir saldināta ar dabīgas izcelsmes saldinātāju no stēvijas auga un satur kofeīnu, kas iegūts no zaļajām kafijas pupiņām. "Green Cola" nesatur cukuru, konservantus vai mākslīgo saldinātāju aspartāmu.
07.09.2017.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – AUGUSTS 2017
Gada siltā sezona, iestājoties septembra mēnesim, pavisam oficiāli ir noslēgusies, tomēr pirms iesoļojam zelta rudenī, BarRadar piedāvā atskatīties uz augusta apmeklētāko profilu TOP 10. Vasaras noslēdzošajā mēnesī TOPā vietas saglabājuši stabili tā ikmēneša dalībnieki, dažviet nedaudz mainoties secībai. Tāpat BarRadar veidotajā apkopojumā pievienojušies jaunpienācēji un atgriezušās kādu laiku TOPā neredzētas ēdināšanas vietas. Lai garšīgi!
04.09.2017.
Latvijā ražotais degvīns "Amber Gold" iegūst Red Dot balvu dizainā
A/S "Latvijas balzams" ražotais degvīns "Amber Gold™ Vodka" par godu tā unikālajam iepakojumam šogad ieguvis jau otro dizaina balvu. Nupat saņemta prestižā Red Dot 2017 balva disciplīnā Komunikācijas dizains. Iepakojuma ideja, kuras autors ir Ēriks Šulcsno dizaina aģentūras "BrandBox", tapis, iedvesmojoties no Baltijas jūras un dzintara, kas ir arī degvīna "Amber Gold" vadmotīvs.
14.08.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: