Kur var paēst Rīgā jebkurā diennakts laikā?

Pievienots: 09.08.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 376 / 13798

Photo by symmetry_mind, CC license

Jautājums, kur var paēst agrā rīta stundā vai vēlā vakarā un naktī, aktualizējas atkarībā no katra ierastā dzīves ritma. Vieni ir „cīruļi”, kas ar pirmo gaismiņu ir augšā, citi atkal - „pūces”, kam visas aktivitātes norisinās vēlā pēcpusdienā vai pat nakts stundās.

Tāpēc aicinām izmantot BarRadar meklētāja unikālo iespēju atrast ēdināšanas vietas pēc darba laika. Turklāt meklētājā ir iestrādāts kritērijs „pašreiz strādā”, izvēloties kuru automātiski tiks atlasītas un piedāvātas tuvākās ēdināšanas vietas, kas pašreiz ir vaļā un gaida apmeklētājus.

Šoreiz apkopojām  sarakstu ar 10 vietām Rīgā, kur var paēst augu diennakti:

1. LAUVAS NAMS BISTRO
2. LIDO PIRMAIS BISTRO
3. INGARS KROGS
4. HESBURGER KURŠI RESTORĀNS
5. MELNĀ PANTĒRA KAFEJNĪCA
6. ŠAFRĀNS KAFEJNĪCA
7. O UN KO KAFEJNĪCA
8. MCDONALD'S IMANTA RESTORĀNS
9. PICA LULŪ PICĒRIJA
10. BŪDA BĀRS-KAFEJNĪCA

Ja zināma vēl kāda laba vieta, iesakiet >>>

Bar•Radar jaunumi

"Cosmopolitan Diva" dzērienu sērijā sāk ražot sesto garšu
Sekojot jaunākajām patēriņa tendencēm, AS "Latvijas Balzams" laidis klajā jaunu - zemeņu un piparmētru versiju "Cosmopolitan Diva" dzirkstošo dzērienu sērijā. Tā ir jau sestā garša populārā zīmola līnijā, kuru uzņēmums sāka ražot un eksportēt 2014. gadā, pirmoreiz pasaulē izmantojot unikālu tehnoloģiju - dzirkstošā dzēriena filtrāciju caur zeltu, ko līdz šim pielietoja pamatā tikai stiprā alkohola ražošanā. Latvijā ražotais zīmols "Cosmopolitan Diva" tiek eksportēts uz 13 pasaules valstīm.
10.07.2017.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – JŪNIJS 2017
Vasara ir laiks, kad daudzi no mums bauda atvaļinājuma priekus un bieži vien tas nozīmē arī biežāku došanos ārpus mājām, lai aktīvi atpūstos, izklaidētos un dažādās dienas stundās baudītu maltīti restorānā vai kafejnīcā. Šis noteikti ir arī laiks, kad ļauties eksperimentiem - nozares profesionāļu dažādajām variācijām ēdienkartēs iekļaujot šī gadalaika veltes. BarRadar Tavai vērtēšanai nodod jūnija apmeklētāko profilu TOP10. Varbūt kāds no TOPa dalībniekiem kļūs par Tavu nākamo izvēli vēlajām brokastīm, pusdienām vai vakariņām ikdienā vai svinīgā notikumā, kas vasarā arī ir ne mazums. Lai atklājumiem un svētkiem bagāts jūlijs!
04.07.2017.
Pārtikas uzņēmumu reputācijas topā "Fazer Latvija" kāpums uz septīto vietu
Fazer Latvija uzņēmumu reputācijas topā šogad ierindots 26. vietā, pakāpjoties par divām vietām, salīdzinājumā ar 2016. gadu. Savukārt pārtikas ražošanas uzņēmumu vidū Fazer Latvija ierindots septītajā vietā. Viens no Fazer darbības stūrakmeņiem ir sociālā atbildība, kas ietver dažādas jomas, tostarp arī atbildību pret vidi un darbiniekiem, kas atzinīgi novērtētas "Uzņēmumu reputācijas topā".
19.06.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: