Pasaules dīvainākie restorāni arī Baltijā

Pievienots: 26.07.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 7 / 699

Pasaules karte ar dīvainākajiem restorāniem - http://restoran.us/trivia/unusual.htm

Dzīvojoties globālajā tīmeklī BarRadar uzgāja resursu, kur apkopoti pasaulē dīvainākie restorāni. Te ir unikāli, fantastiski, eksotiski,  oriģināli, dīvaini, radoši, senatnīgi, moderni un kādi vēl tik nē.

Pats interesantākais, ka šajā dīvaināko pasaules restorānu kartē ir arī atzīmēti seši Baltijas valstīs – četri Igaunijā, viens Latvijā un viens Lietuvā. 

Lietuvā

Restorāns Šeduvos Malūnas (Vytauto 89 a, Šeduva)ierīkots 1905.gadā celtajās vējdzirnavās, kas atjaunotas, saglabājot autentisko fasādi un pēc iespējas arī iekštelpas.

Igaunijā

Igaunijā savukārt ir vēl divas vietas, kuras izmitinājušās vecajās dzirnavās – Veski (Sāremas salā, Kuresaare) un Adavere Tuulik (Põltsamaa Parish). Seko Tallinas slavenais viduslaiku stilā iekārtotais Olde Hansa (Tallinn), kur tiek spēlēta arī tā laika mūzika un pasniegti autentiski ēdieni. Arī gana interesants Kolkja kala (Kolkja) restorāns ar vecticībnieku kultūru, tradicionāliem zivju un sīpolu ēdieniem. Atrodas Čudu ezera tuvumā.

Latvijā

Visbeidzot Latvijā, precīzāk Rīgā ir atzīmēts Ķiploku krogs, kur visi ēdieni ir ar ķiploku piedevu, ieskaitot gan alu, gan saldējumu.

BarRadar var pačukstēt, ka ķiploku restorāns ir arī Tallinā Balthasar, taču redz’, tika pamanīts Rīgas krogs, par ko mums prieks.

Igaunijas un Latvijas dīvaināko restorānu profilus varat apskatīties arī BarRadar. Varbūt derētu iegriezties?! ;)

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: