Kur nobaudīt Mojito Rīgā?

Pievienots: 24.07.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 4 / 421

Rums, laims, brūnais cukurs, Sprite, svaigas piparmētras, sasmalcināts ledus. Sajutāt garšu? Jo tveices piesātinātāka diena, jo labāk garšo. Ar grādiem vai bez.

BarRadar apkopoja sarakstu ar dažām, vietām Rīgā, kur var nobaudīt labu Mojito.

Vietas nosaukums Piedāvājums Cena
BALTAIS KOKOS BĀRS Mojito (Havana Club, laims, piparmētras, brūnais cukurs, sodas ūdens) Ls 4,00
1221 RESTORĀNS Zemeņu, melleņu, persiku, ķiršu un klasiskais Mojito Ls 5,00
TEĀTRA BĀRS BĀRS Mojito (rums, sodas ūdens, laims, piparmētru lapas) Ls 3,50
KAĻĶU VĀRTI RESTORĀNS Mango Mojito (rums, brūnais cukurs, piparmētras, mango, Spraits) Ls 5,50
KOKTEIĻU STUDIJA BĀRS Red Berries Mojito, Strawberries Mojito, Apple Mojito (rums, ābolu sīrups, ābolu sula, ābols, laims, piparmētras)                                                         Ls 3,80
EZĪTIS MIGLĀ BĀRS Mojito Ls 2,70
CABO CAFE BĀRS Mojito Ls 3,50
MELNĀ KAĶA ALUS ORDENIS RESTORĀNS Svaigai elpai … Mojito (Rums, laims, piparmētras, brūnais cukurs, gāzēts ūdens) Ls 4,00
SKYLINE BĀRS Mojito Ls 5,40
SOUL AND KITCHEN RESTORĀNS Mojito (zemeņu, aveņu, upeņu, kivi, banānu) Ls 3,50
LIMONĀDE BĀRS Mojito Ls 2,70
RĪGAS SKAŅU FABRIKA BĀRS Mojito Ls 4,00

*Cenas un piedāvājuma nosaukums atbilst kokrētās vietas elektroniskajai ēdienkaretei vai pašu ēdināšanas iestāžu iesūtītajai informācijai.

Ja zināma vēl kāda laba vieta, iesakiet >>>

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: