Gardēžu festivāls – Grillfest

Pievienots: 28.05.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 3 / 226

Labs iemesls paciemoties pie mūsu kaimiņiem igauņiem, jo no š.g. 8. līdz 9.jūnijam Pērnavā notiks gardēžu festivāls „Grillfest”. Tas norisināsies pilsētas Vallikääru rajonā skaistā pļavā un būs pieejams apmeklētājiem abas dienas no 11:00 līdz 23:00. Ieeja bez maksas, norēķināšanās par pirkumiem festivāla laikā skaidrā naudā.

Festivāla ietvaros darbosies gardēžu gadatirgus, notiks tautas makšķerēšanas sacensības un trīs vērienīgas sacensības pavārmākslā gan jauniešiem, gan pieaugušajiem. Būs atvērti dažādu valstu tēmu restorāni, un mazos apmeklētājus gaidīs interesantas festivāla rotaļlaukuma atrakcijas. Darbosies mājdzīvnieku zona un bezmaksas motociklu stāvvieta. Uz dažādām skatuvēm varēs vērot Igaunijas un citu zemju mākslinieku priekšnesumus.

Vairāk informācijas - www.grillfest.ee

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: