Jauns un ērts meklētājs

Pievienots: 25.05.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 387

Photo by iinuu

Izlemjot ieturēties ārpus mājas un meklējot vietu, kur pavadīt laiku labā kompānijā, malkojot kafiju vai baudot kādu garšīgu ēdienu vai dzērienu, allaž kļūst aktuāli vieni un tie paši jautājumi: kur? līdz cikiem strādā? par cik? vai tur ir mans iemīļotais (alus, vīns, smalkmaizīte u.tml.)?

Nav noslēpums, ka allaž meklējam vienmēr tuvāko vietu ar ērtu nokļūšanu, tāpēc neviļus iešaujas prātā doma, kaut varētu ar pāris klikšķu palīdzību kādā interneta vietnē vai viedtālrunī atrast, apskatīt tuvākās vietas pāris kilometru rādiusā ar ērtu piebraukšanu un ar iecienīto ēdienu vai dzērienu turklāt par draudzīgām cenām. Turklāt būtiski, kā šī vieta izskatās un kāda tur ir atmosfēra.

Nu beidzot šāda iespēja ir. Darbu sācis Latvijā plašākais bāru, kafejnīcu, restorānu un citu ēdināšanas vietu meklētājs – www.barradar.lv. Šobrīd meklētājā pieejamas vairāk nekā 500 vietas gan Rīgā, gan ārpus tās, un katru dienu informācija tiek papildināta arvien ar jaunām.

BarRadar lietotājam ir iespēja meklēt sev, saviem draugiem, kolēģiem, biznesa partneriem piemērotu vietu pēc dažādiem kritērijiem, kuru vidū ir gan atrašanās vieta, gan darba laiks, gan pieejamās ekstras – bezmaksas autostāvvieta, Wi-Fi, kompleksās pusdienas, terase, izlejamais alus, bērnu stūrītis utt. Turklāt konkrēto vietu var iepazīt arī neklātienē -  gan apskatos fotogrāfijas, gan arīizlasot apmeklētāju atsauksmes, komentārus no Foursquare un TripAdvisor.

BarRadar unikalitāte ir iespējā atrast, apskatīt tuvumā esošās vietas, vadoties no jūsu patreizējās atrašanās vietas, to norādot kartē vai izvēloties konkrēto ielu krustojumu.

Sekojiet arī BarRadar aktivitātēm sociālajos tīklos - Twitter, Facebook, GooglePlus, Draugiem – un uzziniet par ēdienu un dzērienu baudīšanas iespējām savā pilsētā!

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: