"Amber Distribution Latvia" ir ieguvusi ekskluzīvas tiesības Latvijā izplatīt "Green Cola"

Pievienots: 07.09.2017.Autors: Amber Distribution Latvia Skatījumi: 4 / 354

"Amber Beverage Group" publicitātes foto

Dzērienu izplatītājs un importētājs "Amber Distribution Latvia" (daļa no "Amber Beverage Group" holdinga) ir ieguvis ekskluzīvas tiesības Latvijā izplatīt bezalkoholisku, atspirdzinošu dzērienu "Green Cola". "Green Cola" ir veselīgāka kolas alternatīva, kas ir saldināta ar dabīgas izcelsmes saldinātāju no stēvijas auga un satur kofeīnu, kas iegūts no zaļajām kafijas pupiņām. "Green Cola" nesatur cukuru, konservantus vai mākslīgo saldinātāju aspartāmu.

Saskaņā ar jaunākajiem pārdošanas datiem, bezcukura "Green Cola" ir ļoti pieprasīta – divu mēnešu laikā plānotais pārdošanas apjoms tika sasniegts jau pēc divām nedēļām, informē "Amber Distribution Latvia" pārstāve un kategorijas vadītāja Dace Gūža.

Gūža norāda, ka mūsdienu sabiedrība arvien pārdomātāk attiecas pret savu dzīvesveidu un izvēlas veselīgu uzturu un dzīvesveidu, visbiežāk ierobežojot cukura un mākslīgo saldinātāju patēriņu. Tas ietekmē arī pārtikas ražošanas biznesu, piedāvājums seko pieprasījumam. Dzērienu (gan bezalkoholisko, gan alkoholisko) tirgū ražotāji arvien biežāk sāk piedāvāt dzērienus ar zemāku cukura, ogļhidrātu un konservantu saturu.

 "Amber Beverage Group" publicitātes foto

"Mums ir prieks, ka  bezalkoholisko dzērienu kategorijā varam piedāvāt Latvijas patērētājiem šo veselīgo opciju. Veiktās aptaujas liecina, ka stēvija kā saldinātājs ir visai labi zināms Latvijā un patērētāji to uztver pozitīvi. Degustācijās ar aptuveni 7000 patērētāju mēs saņēmām ļoti pozitīvas atsauksmes par "Green Cola"," atklāj uzņēmuma pārstāve.

Kolas garša ir ļoti iecienīta, šobrīd tā sastāda pusi no pasaules bezalkoholisko dzērienu tirgus. Tā ir tiek izmantota ne tikai dzērienos, bet arī dažādu citu saldumu garšās, taču visbiežāk sastopamajiem kolas garšas produktiem ir viens kopīgs mīnuss - liela pievienoto cukura deva. "Green Cola", ko ražo "Green Cola Bottling International" (Grieķija), piedāvā jaunu veidu, kā izbaudīt kolas garšu bez satraukuma par milzīgo cukura daudzumu, mākslīgiem garšas pastriprinātājiem un saldinātājiem.

"Green Cola" ir pieejama 330 ml skārdenēs un 1,5 litru PET pudelēs, un nopērkam jau vairāk nekā 1400 tirdzniecības vietās Latvijā, tai skaitā arī specializētajos dzērienu veikalos "Latvijas balzams" un lielākajās mazumtirdzniecības ķēdēs. Bez "Green Cola", "Amber Distribution Latvia" vietējā tirgū pārstāv arī vairākus pasaulē pazīstamus bezalkoholisko dzērienu zīmolus kā "Red Bull", "Perrier", kafijas zīmolu "Cortese" un plašu klāstu alkoholisko dzērienu no pasaules ražotājiem.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: