Labdarības projekts "Kārumu tirdziņš" kafejnīcā "Mamkafe"

Pievienots: 06.03.2017.Autors: Biedrība Palīdzēsim dzīvniekiem Skatījumi: 1 / 174

Publicitātes foto.

Bezpeļņas organizācija, biedrība "Palīdzēsim dzīvniekiem" kopā ar izdevniecību "LILIT" rīko labdarības projektu "Kārumu tirdziņš". Labdarības pasākums notiks 8.aprīlī plkst.11.00-17.00 kafejnīcā Mamkafe  Rīgā, Lienes ielā 9.

Projekta dalībnieks ziedo savu cepto produktu (torti,  saldo vai sāļo kūku, finger foods) labdarības pasākumam, kur to pārdod un visi iegūtie līdzekļi nonāk nelaimē nonākušo dzīvnieku atbalstam.

Labdarības pasākuma viesu - dzīvnieku mīļotāju vidū būs arī mediju pārstāvji un ēdienu degustatore - žurnāliste un interneta publikāciju autore rakstiem par kulināriju, kā arī lielākie uzņēmēji Latvijā un sabiedrībā pazīstami cilvēki. Pasākuma apskats tiks publicēts žurnālos "LILIT" un "ЛИЛИТ", kā arī citos medijos un interneta vietnēs.

Biedrība "Palīdzēsim dzīvniekiem" ir bezpeļņas organizācija. Tajā darbojas brīvprātīgie bez jebkāda atalgojuma, kas savu iespēju robežās ikdienā paralēli saviem pamata darbiem un citiem pienākumiem cenšas palīdzēt nelaimē nonākušiem dzīvniekiem.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: