Dalī pastaiga. Mūzikas un vīna vakars Ungurmuižā

Pievienots: 01.03.2017.Autors: Ungurmuiža Skatījumi: 1 / 130

Publicitātes foto.

Gaidot pavasari, aicinām uz košu saviesīgu vakaru Ungurmuižā! 12.martā plkst. 17.00 ar koncertprogrammu "Dalī pastaiga" viesosies laikmetīgā džeza grupa "Ainavisti" sadarbībā ar stepa dejas grupu "Soul Tap". Vakaru papildinās Spānijas vīnu degustācija un kompānijas "Mediato" pārstāvju stāstījumi par vīnu.

Mūziķi:
Edgars Cīrulis – klavieres 
Svens Vilsons – ģitāra, vargāns 
Dita Belicka – vokāls 
Jānis Rubiks – bass 
Pauls Ķierpe – bungas 
Guna Kaše – steps 
Annija Ķesele – steps
 
"Ainavisti" ir jaunās paaudzes laikmetīgā džeza grupa no Rīgas. 2016. gadā grupa izdevusi debijas albumu, kas ieguvis augstu vērtējumu mūzikas kritiķu aprindās. Grupas repertuārā ir tās dalībnieku, galvenokārt "Ainavistu" dibinātāja Edgara Cīruļa oriģinālkompozīcijas, kurās jūtama dažādu mūzikas stilu ietekme. Tajās savijas elementi no akadēmiskās mūzikas, džeza apakšstiliem – hārdbopa, modernā džeza, frīdžeza -, no pasaules mūzikas, etno mūzikas un pat no progresīvā roka. Katrs stils muzikālajās ainavās ienes jaunas krāsas un nianses.

2016. gadā "Ainavisti" sāka sadarbību ar stepa dejas duetu "Soul Tap", izveidojot koncertprogrammu "Dalī pastaiga", kurā mūzika tiek papildināta ar stepa dejas horeogrāfijām un improvizācijām. Steps tajā pilda muzikālu, ritma instrumenta funkciju, un vienlaikus darbojas kā vizuāli izklaidējošs elements. Tā ir Latvijā unikāla, starpdisciplināra sadarbība starp talantīgiem un radošiem jaunās paaudzes džeza mūziķiem un profesionālām stepa dejotājām. "Dalī pastaiga" lauž stereotipu par laikmetīgo džezu kā par mūziku, "pie kuras nav iespējams dejot" un izceļ stepa dejas muzikālo dabu.

Programmas pirmatskaņojums notika 2016.gada 21.decembrī LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejā, un, klausītāju labo atsauksmju uzmundrināti, jau šī gada aprīlī  "Ainavisti" un "Soul Tap" dosies Eiropas koncerttūrē. 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: