Aicina pieteikties starptautiskā bārmeņu konkursa “Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge 2016” vietējai atlasei

Pievienots: 18.08.2016.Autors: Amber Beverage Group Skatījumi: 2 / 151

Fotogrāfijā Inguss Reizenbergs

Šī gada novembrī jau otro reizi Rīgā notiks starptautiskā bārmeņu konkursa “Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge 2016”fināls.  Tas pulcēs 60  labākos bārmeņus no dažādām pasaules valstīm, kuri gatavos kokteiļus pēc savas unikālās receptes, izmantojot “Rīgas Melnā  Balzama” līnijas dzērienus. 

Gan pieredzējuši bārmeņi, gan jaunie talanti ir aicināti līdz 31.augustam pieteikties konkursa Latvijas nacionālajai atlasei, kas notiks šī gada 9. septembrī izstāžu centrā Ķīpsalā izstādes “Rīga Food 2016” ietvaros. Konkursa noteikumi un sīkāka informācija pieejama portālā www.bartending.lv: http://bartending.lv/userfiles/blog/RBB_Global_Challenge2016_Noteikumi_LV.pdf

Pretendentiem ir jāiesniedz sava jauna, pašizdomāta, oriģināla kokteiļa recepte, kur kā pamats izmantots kāds no “Rīgas Melnā  Balzama” līnijas dzērieniem - klasiskais, upeņu vai ELEMENT. Konkursa dalībnieks var būt jebkurš 18 gadu vecumu sasniedzis bārmenis vai bārmene. Tikai trīs labākie no Latvijas kvalificēsies bārmeņu konkursa finālam novembrī un varēs pretendēt uz konkursa balvu fondu 4800 eiro apmērā.

”Rīgas Melnā Balzama” produkcija jau šobrīd tiek eksportēta uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm,  un mūsu mērķis ir tuvāko gadu laikā šo skaitu palielināt. Viens no nozīmīgākajiem faktoriem veiksmīgai eksporta attīstībai ir sadarbība ar bārmeņu federācijām un bārmeņu kopienu, popularizējot “Rīgas Melno Balzamu” kā garšas un sastāva ziņā unikālu dažādu kokteiļu sastāvdaļu. Tāpēc pērn iedibinājām šo starptautisko “Rīgas Melnā Balzama” kausu, kas palīdzēs mums  vienkopus pulcēt labākos bārmeņus no vairāk kā 14 pasaules valstīm, kuri popularizēs šos kokteiļus pasaulē,” uzsver  zīmola “Rīgas Melnais Balzams” globālais zīmola direktors Māris Kalniņš.

Latvijas Bārmeņu federācijas prezidents Raitis Akerblūms stāsta, ka šogad interese par “Riga Black Balsam Global Challenge” ir krietni lielāka, un pirmās kārtas atlases tiek rīkotas  ne tikai Latvijā, bet arī vairākās ārvalstīs - Somijā, Ukrainā un Igaunijā. “Tādēļ sagaidām vēl augstāku konkursa kvalitāti un interesantas, jaunas kokteiļu receptes ar “Rīgas Melnā Balzama” līnijas dzērieniem pamatā. Konkurss dalībniekiem nebūs viegls, būs jācenšas turēties konkurentu uzstādītajā kvalitātes latiņā, ko arī šogad vērtēs profesionāla, augstas klases starptautiska žūrija,” uzsver R. Akerblūms.

Starptautisko “Ŗīgas Melnā Balzama” bārmeņu konkursu organizē Latvijas Bārmeņu federācija un Baltijā lielākā alkoholisko dzērienu kompānija “Amber Beverage Group”, kurā ietilpst arī AS “Latvijas balzams”. Pērn piecas godalgotās vietas no sešām ieguva tieši Latvijas bārmeņi, atdodot uzvarētāja kausu dāmai - bārmenei, kas pārstāvēja Igauniju.
 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: