LIDO notiks beļģu senās mūzikas grupas muzikālā zibakcija

Pievienots: 01.07.2016.Autors: Lido Skatījumi: 2 / 96

Senās mūzikas ansamblis “Zefiro Torna”, publicitātes foto

Piektdien, 1. jūlijā, plkst. 18.00 LIDO Alus pagrabā norisināsies vokālās grupas “Putnu dārzs” (Latvija) un flāmu senās mūzikas ansambļa “Zefiro Torna” (Beļģija) kolorīts daudzbalsīgo dziesmu priekšnesums, kurā iesaistīties aicināts ikviens. Ieeja bez maksas.

Beļģijas un Latvijas mūziķi LIDO apmeklētājus priecēs ar franču, itāļu un vācu krogu dziesmām, ko renesanses komponists Orlando di Lasso pārveidojis par muzikālām pērlēm.

Dziesmas ir no “krogu tūres” koncertprogrammas “Lassus Pub crawl”, kas skanēs koncertos Liepājā un Rīgā. Mūziķi izvēlējušies LIDO kā norises vietu, lai Latvijā popularizētu citviet Eiropā pazīstamo un populāro “krogu tūru” kustību.

Izcilais flāmu senās mūzikas ansamblis “Zefiro Torna” specializējies unikālā veidā atskaņot Eiropas viduslaiku, renesanses un baroka mūziku. Autentiskie senie instrumenti, kā arī spēles, dziedāšanas un improvizācijas tehnikas balstītas rūpīgā vēsturisko mūzikas stilu izpētē. Tomēr mūziķi neaprobežojas tikai ar vēsturisku pieeju senās mūzikas atskaņošanā, bet labprāt izmanto arī mūsdienu mākslas izpausmes formas. Šī pieeja ansambli padarījusi slavenu ne tikai Beļģijā, bet arī citur pasaulē.

Jauktais vokālais ansamblis “Putnu dārzs” ir populārā sieviešu ansambļa “Putni” tradīciju mantinieks. Kopjot a cappella dziedāšanas tradīciju, ansamblis “Putnu dārzs” īsteno radošas, konceptuālas un inovatīvas sadarbības formas, uzstājoties kopā ar citiem kolektīviem, kā arī profesionāliem mūziķiem un komponistiem.

Projektu īsteno kultūras biedrība “Spektrs” un nodibinājums “Mūzikas un mākslas atbalsts fonds”, atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas dome un Liepājas Kultūras pārvalde.

LIDO Atpūtas centrs

Bistro
Krasta 76, Rīga
Šodien: 11:00-24:00

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: