Iļģuciema medalus trešo reizi saņem balvu “Pārdotākais alus” Latvijas alus festivālā

Pievienots: 01.06.2016.Autors: Ilgezeem Skatījumi: 1 / 146

Svētdien, 29. maijā Rīgā, Vērmanes dārzā, noslēdzies 6. Latvijas alus festivāls „Latviabeerfest 2016”, kur uzvaras laurus kategorijā “Pārdotākais alus” plūca Iļģuciema medalus. SIA “Ilgezeem” ar medalu Latvijas alus festivālā piedalījās jau 4. reizi, un arī 2013. un 2014. gadā tas saņēma balvu kategorijā “Pārdotākais alus”.

Kā atzīst SIA “Ilgezeem” mārketinga un pārdošanas daļas vadītājs Rihards Jablokovs, uzņēmums pasākumam gatavojies laikus: “Šogad festivālā piedalījāmies ar 5 medalus veidiem un kvasu, bet par apmeklētāju iecienītākajiem kļuva oriģinālais medalus un kaņepju – ingvera medalus, kas ir sastopams tikai pie mūsu ražotāja, un tam ir interesanta un neparasta garša. Esam gandarīti, ka atkārtoti saņemam šādu atzinību gan no festivāla rīkotājiem, gan no apmeklētājiem. Paldies rīdziniekiem un pilsētas viesiem par augsto novērtējumu, mūs tas iedvesmo un noteikti Iļģuciema medalus turpinās gājienu uz Eiropas valstīm, paplašinot eksporta apjomus.”

Medalus ražošanu SIA “Ilgezeem” sāka 2012. gadā, ieviešot pirmās trīs šķirnes – oriģinālo, dzērveņu un kaņepju ingvera Medalu, sākumā galvenokārt fokusējoties uz restorānu un kafejnīcu segmentu. Šobrīd alus ir ieviests arī mazumtirdzniecībā un tiek eksportēts uz trīs valstīm.

Latvijas alus festivāls ir Biedrības "Alus brālība" organizēts pasākums, kas pulcē lielākos Latvijas alus ražotājus un Rīgas pilsētas iedzīvotājus un viesus. Šogad festivāla laikā piecas dienas bija iespēja ne tikai novērtēt jaunas un jau zināmas alus šķirnes no lielākajiem vietējiem alus ražotājiem, bet arī nobaudīt vietējo pavārmākslas meistaru gardumus, apskatīt un iegādāties amatnieku darinājumus, baudīt dažādu mākslinieku priekšnesumus.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: