Ziemassvētki Ungurmuižā

Pievienots: 30.11.2015.Autors: Ungurmuiža Skatījumi: 1 / 202

Katru Adventes Svētdienu no plkst. 12.00 – 16.00 Ungurmuižā gaidīti lieli un mazi apmeklētāji, lai svētku noskaņās iemācītos ko jaunu un izbaudītu muižas gaisotni.

Būs iespēja izliet savu īpašo sveci no bišu vaska, iemācīties darināt svētku rotājumus, noformēt jau ierastās sveces, kā arī interesanti iesaiņot dāvanas.

Tāpat būs iespēja iegādāties dāvanas no Ungurmuižas speciālās kolekcijas – porcelāna, stikla un papīra mākslas darbus, kā arī Daces Zaharovas Odiņas “vintage” eglīšu rotājumus.

No 13.decembra jau tik iemīļoto mākslinieces Ināras Liepas leļļu “kofermājiņu” kolekciju nomainīs unikāla seno Ziemassvētku rotājumu, atklātņu un rotaļlietu izstāde muižas 2.stāva izstāžu zālē. Izstāde būs apskatāma līdz februārim.

20.decembrī ikviens varēs mācīties dāvanu saiņošanas trikus, jo nu jau būs pienācis pēdējais brīdis iesaiņot Ziemassvētku pārsteigumus saviem mīļajiem! Dāvanas saiņot mācīs floriste un dekoratore Ance Kristiāna Ezermale.

Svētdienās viesus sasildīs Ungurmuižas liepziedu tēja un piparkūkas!

Ieeja: 10,00 EUR, bērniem 3,00 EUR

13.decembrī plkst. 17.00 koncerts TRIO DECORUM sniegumā - “Ziemassvētku noskaņas”

Muižā atgriežas trīs jaunās latviešu mūziķes - Madara Jauģiete (vijole), Agate Ozoliņa (čells), Ilze Jaunzeme (klavieres).
Koncertā skanēs L. van Bēthovena, Fr. Šūberta, A. Pjacollas, P.Čaikovska un citu meistaru mūzika un Ziemassvētku melodijas.

Ieeja 10,00 EUR, biļetes iespējams rezervēt pa tālr. 22007332

Ungurmuižas restorāns

Restorāns
"Ungurmuiža", Raiskuma pagasts, Pārgaujas novads
Šodien: 12:00-19:00

 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: