Rīgas Melnā Balzama kausu iegūst Angelika Larkina no Igaunijas

Pievienots: 27.11.2015.Autors: Amber Beverage Group Skatījumi: 1 / 216

Rīgas Melnā Balzama kokteiļa meistara titulu un 3000 eiro prēmiju starptautiskajā bārmeņu konkursā “Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge 2015” izcīnīja Angelika Larkina no Igaunijas ar kokteili “6 Elements”. Pārējās piecas vietas godpilnajā uzvarētāju “sešiniekā” ieguva Latvijas bārmeņi. Konkurss notika 25. novembrī Rīgā.

Otro vietu un 1000 eiro prēmiju ieguva Juris Ķēniņš ar kokteili “RICO’’. Savukārt trešo vietu un 500 eiro prēmiju – Eduards Trofimčuks ar kokteili “Sixth Element”. Kopumā konkursā piedalījās 48 bārmeņi no 10 valstīm un sadalīja 4800 eiro lielu prēmiju fondu.

Rīgas Melnais Balzams ir moderns dzēriens brīnišķīgiem kokteiļiem, taču vienlaikus saglabā savu vērtību, paliekot unikāls un tikai Rīgai raksturīgs. Rīgu mēdz dēvēt par Eiropas hipsteru subkultūras galvaspilsētu, un ar šo konkursu vēlamies nest vēsti pasaulē – Rīgas stilīgie jaunieši izvēlas Rīgas Melnā Balzama kokteiļus,” pauž Amber Beverage Group valdes priekšsēdētājs Sīmurs Ferreira (Seymour Ferreira).

Žūrija, kurā bija augstas klases profesionāļi no Londonas un Ņujorkas, vērtēja Rīgas Melnā Balzama kokteiļus ar pasaulīgu skatījumu. Viņu pozitīvās atsauksmes apstiprina - Rīgas Melnais Balzams ir moderns dzēriens un atbilst mūsdienu dzērienu tendencēm,” informē “Amber Beverage Group” stratēģiskā mārketinga direktors Valters Kaže.

Noorganizēt tik liela mēroga bārmeņu konkursu bija sarežģīts uzdevums. Tas, ka Rīgā satikās profesionāli bārmeņi no dažādām pasaules vietām, lai gatavotu kokteiļus no mūsu vietējā lepnuma, Rīgas Melnā Balzama, dod lielu gandarījumu un motivāciju šo konkursu organizēt arī nākamgad,” pauž Latvijas Bārmeņu Federācijas prezidents Raitis Akerblūms.

Dzērienu modē šobrīd ir iecienīta rūgtā garša, un Rīgas Melnais Balzams šajā ziņā var izcelties gan ar savu seno mantojumu, gan labi sabalansēto garšu. Starp citu, pašlaik visi ietekmīgākie Ņujorkas bārmeņi zina Rīgas Melno Balzamu,” komentē žūrijas loceklis Filips Dafs (Philip Duff), starptautisks dzērienu eksperts, bārmenis no ASV.

Pīters Dorelli (Peter Dorelli), žūrijas loceklis, bijušais Apvienotās Karalistes bārmeņu ģildes biedrs, komentējot dalībnieku sniegumu, sacīja: “Šī bārmeņu konkursa kvalitāti un prestižu noteikti cēla arī paši dalībnieki. Esmu bijis žūrijā bārmeņu konkursos visā pasaulē, bet šajā man īpaši jāuzteic skaistie kokteiļu dekori. Dalībnieki bija pielikuši lielas pūles.

Bārmeņu sniegumu vērtēja starptautiska profesionāļu žūrija, liekot atzīmes gan par dalībnieku tehnisko sniegumu, gan sagatavotā kokteiļa garšas unikalitāti, īpašībām un noformējumu.

Starptautisko bārmeņu konkursu “Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge 2015” organizēja lielākais alkoholisko dzērienu nozares uzņēmums Baltijā – “Amber Beverage Group”, kurā ietilpst arī AS “Latvijas balzams”, sadarbojoties ar Latvijas Bārmeņu Federāciju. 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: