18.jūlijs Ungurmuižā

Pievienots: 29.06.2015.Autors: Ungurmuiža Skatījumi: 2 / 177

Publicitātes foto: Anitra Bērziņa un Karinē Paronjanc 

18.jūlijs Ungurmuižā būs pasākumiem piesātināts!

No plkst. 11.00 novada svētku ietvaros kulinārijas brīnumus veidot aicinās pavārs Ēriks Dreibants ar savu pavāru komandu.

Plkst. 19.00 Anitras Bērziņas un Karinē Paronjanc gleznu izstādes „ Flora Magica” atklāšana

Ir vasaras vidus. Ziedi zied, bites zumm, un dabas maģija elpo mums līdzās.

Anitras Bērziņas audekli ir gruntēti ar grunti, kuras sastāvā ir medus, kur bites ziedos zum. Pelni no Līgo nakts ugunskura, kura liesmās, sauli pavadot, sadeg gan Ziemassvētku egle, gan pagājušo Jāņu vainagi. Tie ir rituāli. Bet atslēgas vārds ir Gaisma.

Karinē Paronjanc ziedošās gleznas ir piesātinātas ar simboliem un rituālu atribūtiem, kuri kā mutuļojoša Kaukāza kalnu upe atnes dzirkstošu spēku un dzidrumu. Pāvi, kalni, pērles, granātāboli un adata, tie visi ir stāsti ar dziļām saknēm. Arī šos rakstus nezinātājs nespēs izlasīt.

Plkst. 20.00 Cēsu Mākslas festivāla ietvaros - Simfonietta Rīga kvarteta koncerts „Melanholiskais valsis un tango”

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: