Cirka triki, velotriāla šovs un citi pārsteigumi LIDO Ģimenes dārza atklāšanas svētkos

Pievienots: 27.05.2015.Autors: Lido Skatījumi: 6 / 208

Dažādi koncerti, cirka priekšnesumi, velotriāla šovs, radošās darbnīcas – tās un vēl daudzas citas aktivitātes priecēs LIDO Atpūtas centra viesus šajā nedēļas nogalē – 30. un 31. maijā. Līdz ar LIDO Ģimenes dārza sezonas atklāšanas svētkiem gan lieli, gan mazi aicināti arī izmēģināt plašākā atrakciju parka Rīgā piedāvājumu.

Šogad Ģimenes dārzā sarūpēti vēl nebijuši pārsteigumi – pirmo reizi LIDO Ģimenes dārzā mazajiem šoferiem tiks atvērts autodroms „Jautrie taksīši”. Jau patlaban atrakciju parkā darbojas jaunais karuselis “Sapņu kuģi”, un tuvākajā laikā tiks uzstādīts arī karuselis “Poniju dārzs”. Ap Jāņiem “Sniegavīru alā” ikvienam būs iespēja uzzināt, kur vasarā paliek sniegavīri. Savukārt piepūšamo atrakciju parks gaida mazos viesus ar pilnīgi jaunām un unikālām piepūšamajām atrakcijām.

Nedēļas nogalē Ģimenes dārzā norisināsies dažādas radošās darbnīcas - Vējdzirnavu, Sapņu ķērāju un Burbuļu „slieku” pūšanas darbnīcas.

LIDO Ģimenes dārza atklāšanas programma:

13.00 – 13.15  Deju un rotaļu programma bērniem kopā ar LIDO Lapsiņu
13.15 – 13.45 Deju skolas "KAPRĪZE" koncerts (30. maijs) un deju grupas "Fractus" koncerts (31. maijs)
13.45 – 14.00 G.Stades vokālās studijas koncerts (30.maijs) un vokālās studijas "Nots" koncerts (31.maijs)
14.00 – 14.40 „Green Extreme Team” velotriāla šovs
14.40 – 15.00 Deju un rotaļu programma bērniem kopā ar LIDO Lapsiņu
15.00 – 15.15 Žonglēšana un triki cirka mākslinieka Dimitrija izpildījumā
15.15 – 15.45 Deju skolas "KAPRĪZE" koncerts (30.maijs) un deju grupas "Fractus" koncerts (31.maijs)
15.45 – 16.00 G.Stades vokālās studijas koncerts (30.maijs) un vokālās studijas "Nots" koncerts (31.maijs)
16.00 – 16.15 Žonglēšana un triki cirka mākslinieka Dimitrija izpildījumā
16.15. – 17.00 „Green Extreme Team” velotriāla šovs

LIDO Ģimenes dārzs aizņem 1.5 hektārus jeb gandrīz trešo daļu no piecu hektāru lielās LIDO Atpūtas centra teritorijas. Visas vasaras garumā Ģimenes dārza apmeklētājus priecēs dažādi karuseļi, piepūšamās atrakcijas, batuti, vilcieniņš, bērnu rotaļu laukums un citas atrakcijas. Dažādas aktivitātes Ģimenes dārzā notiks katru nedēļas nogali. Tāpat LIDO Ģimenes dārza teritorijā darbosies vasaras ārā kafejnīca.
Par godu LIDO Atpūtas centra 15. gadadienai arī LIDO dārzs šogad zied vēl krāšņāk, jo, pateicoties LIDO dārznieku meistarībai un radošumam, dārzā zied vairāk nekā 7000 krāsainu un skaistu pavasara ziedu.

Ar plašāku pasākumu programmu aicinām iepazīties, apmeklējot interneta vietni www.lido.lv

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: