LIDO Atpūtas centrs aicina ģimenes uz aizraujošām foto orientēšanās sacensībām

Pievienots: 01.05.2015.Autors: Lido Skatījumi: 1 / 180

LIDO Dārza svētki, publicitātes foto

Maijā LIDO īpaši ielūdz gan lielus, gan mazus uz pārsteigumu pilniem Dārza svētkiem, kas visu mēnesi tiks svinēti Krasta ielas LIDO Atpūtas centrā. Jau sestdien, 2.maijā ģimenes ir aicinātas piedalīties foto orientēšanās sacensībās, kas piedāvās gan jautru, saliedējošu aktivitāti bērniem un viņu vecākiem, gan arī ļaus tuvāk iepazīt krāšņo un daudzveidīgo LIDO dārzu.

Maijs tradicionāli ir laiks, kad ikvienam gribas pavadīt laiku ar sev tuviem cilvēkiem, aktīvi atpūšoties un baudot pavasara skaistumu. Tāpēc arī mēs savā jubilejas gadā esam īpaši padomājuši par atpūtu visai ģimenei. Rūpējoties par savu klientu labo garastāvokli un labsajūtu, esam sagatavojuši dažādas jautras bezmaksas aktivitātes, kā arī jaunus un veselīgus piedāvājumus mūsu ēdienkartē, lai priecētu gan mūsu klientu sirdis, gan garšas kārpiņas,” uz LIDO Dārza svētkiem ielūdz Antra Bergmane, LIDO Atpūtas centra vadītāja.

Par godu LIDO Atpūtas centra 15. gadadienai arī LIDO dārzs šogad būs vēl krāšņāks nekā citus gadus. Pateicoties LIDO dārznieku meistarībai un radošumam, maijā dārzā uzziedēs vairāk nekā 7000 krāsainu un skaistu pavasara ziedu, tostarp arī iespaidīga, gandrīz četrus metrus augsta pavasara arka, kas veidota no atraitnītēm un narcisēm.

LIDO Dārza svētki tiks atklāti brīvdienās no 1. līdz 4. maijam ar LIDO pasaku tēlu izklaides programmu „Pavasaris” un ģimeņu foto orientēšanās sacensībām. Pēc nedēļas - 10. maijā - sagaidot skaisto pavasara ziedu krāšņumu, ģimeniskās noskaņās ar sirsnīgu koncertu tiks svinēta Mātes diena.

Maija vidū - 16. un 17. maijā - Ģimenes dienas svinībās gan lielus, gan mazus pārsteigs gigantisko ziepju burbuļu šovs, kas tapis sadarbībā ar Pecolli burvju māksliniekiem. Dārza svētku mēnesis 30. un 31. maijā tiks noslēgts ar ekstrēmu velotriāla šovu kopā ar „Green Extreme Team”. Visa mēneša garumā LIDO Atpūtas centrā būs iespēja apskatīt LIDO dārza foto izstādi un Anitas Biedriņas gleznu izstādi „Ziedu balle”.

Apmeklējot Dārza svētkus, LIDO aicina klientus nelaist garām iespēju piedalīties loterijā, kuras galvenā balva ir nedēļas nogales ceļojums divām personām pa Dzintara ceļu uz Palangu un Kuršu kāpām. Loterijā, kas notiks līdz 31. maijam, varēs piedalīties ikviens, kurš būs aizpildījis pieteikuma anketu un iemetis to loterijas kastē. Uzvarētājs tiks noskaidrots 1. jūnijā. Loterijas noteikumus meklējiet www.lido.lv un LIDO Atpūtas centrā.

 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: