Dzīvespriecīgais LIDO ēdienu piegādes busiņš izbraucis Rīgas ielās

Pievienots: 13.02.2015.Autors: Lido Skatījumi: 2 / 325

Šodien, 13.februārī pelēkajās Rīgas ielās izbraucis dzīvespriecīgais LIDO ēdienu piegādes busiņš, lai pārsteigtu pilsētniekus ar gardu un siltu pusdienu maltīti. Atzīmējot to, ka LIDO ēdienu piegāde tagad ir pieejama visā Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē, LIDO busiņš piedāvā garāmgājējiem nobaudīt vienu no iecienītākajiem LIDO ēdieniem – soļanku. Noķer busiņu Rīgas ielās šodien un rīt!

Jau iepriekš ziņojām, ka lielākais ēdināšanas uzņēmums LIDO no 2014.gada novembra ir paplašinājis biznesu un atjaunojis ēdiena piegādi. Piegādes ēdienkartē iekļauti LIDO klientu iecienītākie produkti – gaļas un zivju ēdieni, dažādas piedevas un mērces, kā arī zupas, salāti, dzērieni, saldie ēdieni un konditorijas izstrādājumi. LIDO piedāvātie ēdieni ir dabīgi un svaigi, turklāt gatavoti no Latvijā audzētiem produktiem.

Pasūtījumu iespējams veikt mājaslapā www.lidopiegade.lv vai pa bezmaksas tālruni 80005436 (8000 LIDO). LIDO ēdienu piegāde tiek nodrošināta katru dienu no plkst. 11.00 līdz plkst. 20.00.

---
Lido, piegāde

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: