Nedēļas nogalē LIDO Atpūtas centrā viesosies AHHAA un atklās slidošanas sezonu

Pievienots: 25.11.2014.Autors: Lido Skatījumi: 1 / 174

LIDO publicitātes foto

Līdz ar vēsāka laika iestāšanos, uzsākta ledus liešana LIDO slidotavā, kas ir lielākā atvērtā tipa slidotava Baltijā. LIDO slidotava darbu sāks jau šajā nedēļas nogalē, kad LIDO Atpūtas centrā viesosies arī Igaunijas zinātnes centrs AHHAA. Īpašās zinātnes teltīs ikviens bez maksas varēs izbaudīt dažādus brīnumus un klātienē vērot dinozauru atgriešanos, piedalīties Ziemassvētku darbnīcās un skatīties teātra uzvedumus.

Jau gandrīz mēnesi cilvēki aktīvi zvana un interesējās, kad atklāsim slidošanas sezonu un līdz ar pirmo sniegu LIDO Atpūtas centrā bija ieradies pirmais slidotājs ar visu ekipējumu. LIDO slidotavā ikviens varēs izpriecāties pēc sirds patikas. Mūsu pieredzējušie instruktori palīdzēs apgūt pirmās iemaņas gan lieliem, gan maziem,” aicinot visus slidot, norāda Antra Bergmane, LIDO Atpūtas centra vadītāja.

Ieskandinot ziemas sezonu, arī LIDO partneri no Igaunijas zinātnes centra AHHAA apmeklētājiem sagatavojuši īpašus pārsteigumus – pirmo reizi Rīgā viesosies daļa no jaunatklātās dinozauru ekspozīcijas. Ikvienam apmeklētājam bez maksas būs iespēja vērot zinātnes teātri, izveidot eglītes rotājumus, piedalīties dažādos eksperimentos un pagatavot svētku gardumus ar savām rokām.

Brīvdienu pasākumu programma:

29. novembris

10:00 – 23:00 Ziemas prieki LIDO slidotavā
12:00 Dinozauru ierašanās
13:00 Darbnīca "Mans mājdzīvnieks - dinozaurs"
14:15 Zinātnes teātris "Rūķīša Ziemassvētku eksāmens"
15:00 Darbnīca - sacensības "Fantastiskais LED eglītes rotājums"
16:30 Darbnīca "Saldā Ziemassvētku konfekte"
17:30 Eksperimenti kopā ar Zinātnes rūķiem
18:15 Darbnīca "Maģiskais Ziemassvētku dzēriens"
19:15 Zinātnes teātris "Rūķīša Ziemassvētku eksāmens"

30. novembris

10:00 – 23:00 Ziemas prieki LIDO slidotavā
12:00 Darbnīca "Saldā Ziemassvētku konfekte"
13:00 Darbnīca "Našķis putniem"
14:15 Zinātnes teātris "Rūķīša Ziemassvētku eksāmens"
15:00 Darbnīca – sacensības "Fantastiskais LED eglītes rotājums"
16:30 Darbnīca "Mans mājdzīvnieks - dinozaurs"
17:30 Eksperimenti kopā ar Zinātnes rūķiem
18:15 Darbnīca "Maģiskais Ziemassvētku dzēriens"
19:15 Zinātnes teātris "Rūķīša Ziemassvētku eksāmens" un atvadīšanās no dinozauriem!

Slidotava savu darbu sāks 28. novembrī un būs atvērta līdz pat pavasarim. Tās kopējā platība ir 5000 m2 un vienlaikus šeit var slidot līdz pat 400 cilvēki.

LIDO slidotavai ir īpašs reljefs - malās atrodas gludi ledus pacēlumi, pa kuriem meistarīgākie slidotāji varēs izmēģināt sajūtu, kāda rodas, no ledus kalniņa nobraucot ar slidām. Starpība starp augstāko un pamata ledus līmeni ir vairāk nekā viens metrs. Lai ledus būtu gluds un slidošanai piemērots, tā virsējā kārta tiks atjaunota ik pēc divām stundām. Slidotavā pieejama arī slidu noma un kafejnīca.

Slidotava būs atvērta darba dienās no 11:00 – 22:00 un brīvdienās no 10:00 līdz 23:00. 
Ar cenām iespējams iepazīties www.lido.lv

LIDO ATPŪTAS CENTRS BISTRO

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: