Afiša: Ikviens aicināts izbaudīt valsts svētku noskaņu LIDO Atpūtas centrā

Pievienots: 11.11.2014.Autors: Lido Skatījumi: 3 / 281

Lido Atpūtas centrs, publicitātes foto

Par godu Latvijas svētkiem novembrī LIDO Atpūtas centrā plānota plaša svētku programma ar Latvijā pazīstamu mūziķu un dejotāju piedalīšanos. Tāpat ikvienam būs iespēja piedalīties LIDO sveču liešanas darbnīcā, lai pēcāk ar pašu izgatavotām svecēm pieminētu Lāčplēša dienas notikumus un svinētu valsts svētkus. Plaši svētku pasākumi LIDO Atpūtas centrā notiks 11. un 18. novembrī no plkst.14:00.

11. novembra svētku programma: Etnogrāfisko kokļu koncerts un Sveču liešanas darbnīca

LIDO Atpūtas centrs par godu Lāčplēša dienai organizē īpašu darbnīcu, kurā ikviens interesents varēs izzināt dažādus sveču liešanas noslēpumus un izgatavot savu svētku svecīti. Tāpat uz 1. stāva skatuves ikviens varēs baudīt tautas dziesmu variācijas etnogrāfisko kokļu izpildījumā.

14:00-20:00 Sveču liešanas darbnīca (1.stāva dzirnavās)
15:00-18:00 Etnogrāfisko kokļu dueta koncerts (1.stāva skatuve)

18. novembra svētku programma: Latvijas dzimšanas dienas svinības

Svētki tiks atklāti plkst. 15:00 kopā ar kapelu Hāgenskalna muzikanti. Vēlāk koncertu papildinās deju kolektīva Dejotprieks uzstāšanās un koncerts patriotiskās noskaņās ansambļa Rumbas kvartets izpildījumā. LIDO ikviens varēs baudīt garšīgus ēdienus un īstu svētku sajūtu. Arī valsts svētkos ikviens būs aicināts piedalīties arī sveču liešanas darbnīcā.

14:00-20:00 Sveču liešanas darbnīca (1.stāva dzirnavās)
15:00 Kapelas Hāgenskalna muzikanti svētku koncerts (1.stāva skatuve)
16:00 Deju kolektīva Dejotprieks svētku koncerts (pie centrālās ieejas)
17:00 Ansambļa Rumbas kvartets svētku koncerts (pie centrālās ieejas)
18:00 Deju kolektīva Dejotprieks svētku koncerts (pie centrālās ieejas)
17:00 Kapelas Hāgenskalna muzikanti svētku koncerts (1.stāva skatuve)
19:00 Ansambļa Rumbas kvartets svētku koncerts (pie centrālās ieejas)

LIDO ATPŪTAS CENTRS BISTRO

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: