Valdis Kalnozols iegulda ap 50 000 eiro restorāna “Rockin' Papas” atjaunošanā

Pievienots: 30.06.2014.Autors: Rockin Papas Skatījumi: 3 / 169

Uzņēmējs Valdis Kalnozols ir pārdevis sev piederošās akcijas uzņēmumā SIA “LH Terase”, kam pieder grilbārs “Lighthouse” Jūrmalā, Majoros. Darījuma finansiālā puse netiek atklāta, tomēr uzņēmējs atzīst, ka akcijas pārdotas ar 17% investīciju atguvi. Vienlaikus Valdis Kalnozols uzsācis darbu pie jauna projekta sabiedriskās ēdināšanas jomā – investējot ap 50 000 eiro restorāna “Rockin' Papas” atjaunošanā Jūrmalā, Bulduros.

Jaunais restorāns atrodas viesnīcas “Rockin' Papas” 100 kvadrātmetru plašajās telpās un vienlaikus spēj uzņemt 70 cilvēkus – 40 restorāna zālē, bet 30 āra terasē. „Mans galvenais mērķis bija sniegt mājīgajam un ekskluzīvajam restorānam “Rockin' Papas” savu pieredzi uzņēmējdarbībā, gaumi un investīcijas, lai nodrošinātu tā veiksmīgu pastāvēšanu un attīstību. Pēc profesijas esmu būvnieks, tāpēc uz ēkām vai būvēm skatos savādāk, stipri praktiskāk. Šis restorāns vienmēr mani izraisījis pozitīvas emocijas, tostarp es tajā saredzu potenciālu – šo vietu varu padarīt spožāku un ikvienam apmeklētājam baudāmāku, tāpēc arī izlēmu par labu šādam solim,” stāsta Valdis Kalnozols.

Restorāna virtuves galvenais ģenerālis jeb šefpavārs ir Aleksandrs Pasešņikovs, kurš ir arī 50% akciju īpašnieks. Tieši viņš nodrošinās restorāna virtuves darbību un korelēšanu starp eiropeiskās un ASV virtuves noslēpumiem. Savukārt par dzērieniem rūpēsies vieni no labākajiem Jūrmalas bārmeņiem, kuri gatavos īpašus un eksotiskus kokteiļus, tostarp atspirdzinošus dzērienus, veldzējot ikviena apmeklētāja slāpes.

Restorāns un viesnīca “Rockin' Papas” atrodas tikai 50 metru attālumā no saulainās un smilšainās pludmales Bulduros – Bulduru prospektā 30. Tur ikvienu gaida oriģinālās tematikas viesnīcas numuri ar burvīgu atmosfēru – te jūtams spilgtu pagājušā gadsimta mūzikas un kino industrijas personību gars. Elviss Preslijs, Merilina Monro, Čārlijs Čaplins, "The Beatles", Bobs Mārlijs, Maikls Džeksons un Frenks Sinatra – šīs pasaules šovbiznesa ikonas ir galvenie mājīgo istabu tēli, kuru personības un laika valdzinājumu ikviens var izbaudīt, apmetoties viesnīcā “Rockin' Papas”.

Kā atzīst Valdis Kalnozols, tad savas uzņēmējdarbības pārtraukšana grilbārā “Lighthouse” – zināmā mērā skaidrojama ar līdzīpašnieku atšķirīgo skatījumu uz restorāna attīstību. “Skatoties uz paveikto darbu, varu būt apmierināts, jo visas ieceres tika realizētas ar uzviju. Pēc renovācijas restorāns uzplauka un ieguva pavisam citu skatu un tēlu klientu acīs. Būtībā no tukšas vietas tika uzcelts spožs restorāns, kuru ir iecienījuši gan Jūrmalas un Rīgas iedzīvotāji, gan arī kūrortpilsētas viesi. Šo posmu dzīvē uzlūkoju tikai ar pozitīvām atmiņām un nekādas mieles man nav palikušas, tomēr šeit jutos sevi izsmēlis, tāpēc izlēmu mainīt vidi,” stāsta uzņēmējs.

ROCKIN' PAPAS RESTORĀNS

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: