27. jūnijā restorānā «Dārzs» notiks modes skate jeb «Ulmaņbikšu» parāde «Ūziņš»

Pievienots: 26.06.2014.Autors: Dārzs Skatījumi: 1 / 148

Bikšu parādē tiks demonstrēti tautieši un tautietes biksēs. Tikai biksēs! Rādīsim jauno «Ulmaņbikšu» līniju ar biksēs iešūtiem Latvijā austiem brunčaudumiem no «Etnoteks» un «Limbažu Tīne».

Patīkamu audiālo noskaņu radīs talantīgais ģitāras virtuozs - Reinis Jaunais. Pēc ballītē jūs gaida kustīgs un skanīgs pārsteigums!
«Ulmaņbikses» ir bikšu pārstrādes projekts, kas dod biksēm otru elpu un jaunu dzīvi. Darbība uzsākta jau 2011. gadā. «Ulmaņbikses» pārstrādā uzvalka bikses par harēma biksēm, jeb kā autoriem patīk tās dēvēt - biroja ņinzu biksēm. Tās ir ērtas. Tās ir gan elegantas, gan uzkrītoši pārsteidzošas. Bikses ļauj dzirdēt apkārtējo uzmanības apliecinājumus, reizē arī praktiskas gan darbam birojā, gan aktīvam dzīvesveidam un atpūtai. Tās ir multisex.

«Ulmaņbikses» radītāji ir Kārlis Ulmanis un Ruta Garklāva. Aizgūstot viena no ideju autoru uzvārdiem cēlies nosaukums. «Ulmaņbikses». Bikses pašreiz iegādājamas un apskatāmas Rīgā, veikalos «M50» (Mierā ielā 50), un «Otrā Elpa» (Marijas ielā 13/1 un Stabu ielā 35).

DĀRZS RESTORĀNS

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: