Rīgā un Jūrmalā bez maksas varēs izrotāt transportlīdzekļus Līgo svētkiem

Pievienots: 20.06.2014.Autors: Lido Skatījumi: 2 / 227

Publicitātes foto

Stiprinot tradīciju rotāties Līgo svētkos, LIDO sarūpējis īpašu sveicienu rīdziniekiem, jūrmalniekiem un šo pilsētu viesiem. No šodienas līdz pat Līgo vakaram vairākās vietās norisināsies īpaša Līgo transportlīdzekļu rotāšanas akcija, kuras dalībniekiem būs iespēja pirms došanās uz iecerēto līgošanas vietu bez maksas izrotāt savus spēkratus Līgo noskaņās. Kopumā LIDO šogad plāno izrotāt vairāk nekā 2000 transportlīdzekļus.

Pirmo reizi LIDO šādu aktivitāti organizēja pērn. Tā kā, darbojoties vienā rotāšanas punktā, aktivitāte guva necerēti lielu atsaucību, uzņēmums šogad nolēmis iepriecināt vēl vairāk transportlīdzekļu īpašniekus. Turklāt plānots rotāt dažādus transportlīdzekļus – ne tikai automašīnas, bet arī motociklus, velosipēdus un bērnu ratiņus.

Šodien, 20. jūnijā, no plkst. 14.00 līdz 18.00 iespēja sapost savus spēkratus svētkiem būs t/c „Spice” (Lielirbes iela 29, Rīga) un t/c „Domina Shopping” (Ieriķu iela 3, Rīga) apmeklētājiem, kā arī transportlīdzekļu vadītājiem, kuri izmantos autostāvvietas Vērmanes dārza un LIDO Dzirnavas, kā arī LIDO Vērmanītis tuvākajā apkārtnē.

Publicitātes foto

Vieni no pirmajiem šo iespēju izmantoja grupa „Aarzemnieki” un TV šovu vadītāja, radio DJ Linda Rutule. „Ļoti patīkams pārsteigums. Šāda aktivitāte parāda, ka senās tradīcijas ir aktuālas arī mūsdienās un rada īpašu svētku sajūtu,” saka Katrīna no grupas „Aarzemnieki”. Savukārt Linda Rutule piebilst: „Līgo svētkos vienmēr cienu tradīcijas - sieru, alu, Saules gaidīšanu un citas. Uzskatu, ka tām ir liela vērtība un priecājos, ka viens darbiņš jau padarīts – automašīna izpušķota.”

Rīt, 21. jūnijā, no plkst. 12.00 līdz 16.00 meklējiet rotātājus iepriekš minētajos tirdzniecības centros, kā arī Jūrmalā, jo īpašā LIDO ielīgošanas aktivitāte tiks īstenota arī kūrortpilsētā – LIDO vasaras terases apkārtnē (Pilsoņu iela 14/16, Jomas un Pilsoņu ielas stūris).

Ar lielu vērienu – dziesmām, dejām un pozitīvām emocijām – transportlīdzekļu rotāšana notiks arī 21., 22. un 23. jūnijā no plkst. 15.00 līdz 18.00 LIDO Atpūtas centrā (Krasta ielā 76, Rīgā). Šajā laikā ikviena transportlīdzekļa vadītājs varēs ne vien gardi paēst un sarūpēt visu Līgo svētku galdam nepieciešamo, bet arī bez maksas sapost savu spēkratu ar tradicionāliem un mūsdienīgiem Līgo svētku dekoriem. Tāpat būs iespēja kopā ar līdzbraucējiem un citiem LIDO Atpūtas centra apmeklētājiem praktizēties apdziedāšanas mākslā folkloras kopas Rija virsvadībā. Aktīvākie līgotāji ir aicināti nobaudīt arī īpašo Līgo Spēka dzērienu, kas nodrošinās mundrumu ne tikai svētku naktī, izejot papardes zieda meklējumos, bet arī ļaus atgūt dzīvesprieku nākamajā rītā.

Visi LIDO BISTRO

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: