Ar dzīvās mūzikas vakaru atklāj jau otro LIDO vasaras terases sezonu Jūrmalā

Pievienots: 31.05.2014.Autors: Lido Skatījumi: 3 / 448

Ceturtdien, 29. maijā, Jomas ielā, Jūrmalā, jau otro sezonu tika atklāta LIDO vasaras terase. Tajā jūrmalnieki un pilsētas viesi līdz pat septembrim varēs baudīt gan daudzveidīgu un latviskās tradīcijās ieturētu ēdienkarti, gan arī kvalitatīvu atpūtu – dejas, dzīvās mūzikas koncertus, atrakcijas bērniem un citas izklaides.  

Pateicoties jūras tuvumam, kā arī daudzveidīgajām atpūtas iespējām, Jūrmalu, bet īpaši – Jomas ielu Majoros, ir ļoti iecienījuši tūristi no visas pasaules. Viņus saista arī vietējā virtuve un tradīcijas, par ko LIDO pārliecinājās pērn – pieprasījums LIDO vasaras terasē ievērojami pārsniedza plānoto.

Izvērtējot iepriekšējās sezonas darbības rezultātus un ņemot vērā jūrmalnieku un Jūrmalas pilsētas viesu pozitīvās atsauksmes, arī šogad LIDO vasaras terase jeb pop-up* bistro iekārtots Pilsoņu ielā 14/16, Jūrmalā (Jomas ielas un Pilsoņu ielas stūrī). Tajā ikviens interesents var nobaudīt iecienītākos LIDO gaļas un zivju ēdienus, salātus, uzkodas un konditorejas izstrādājumus, kā arī LIDO alu un atspirdzinošos alus kokteiļus. Klientu ērtībai izveidots arī bārs, kurā pieejami dažādi dzērieni, uzkodas un ēdieni līdzņemšanai. Bērniem nodrošinātas piepūšamās atrakcijas, bet viņu vecākiem – deju placis un lielekrāna televizori nesteidzīgai sporta un izklaides pārraižu vērošanai. Katru sestdienu terasē skanēs arī dzīvā mūzika.

LIDO vasaras terase Jūrmalā darbosies visu vasaru. Bistro zona būs atvērta darba dienās no plkst. 11.00 līdz 21.00, savukārt bārs darba dienās darbosies no plkst. 11.00 līdz 22.00, bet sestdienās un svētdienās – no plkst. 11.00 līdz 24.00.

Galdiņus LIDO vasaras terasē Jūrmalā var rezervēt, zvanot pa tālruni (+371) 26 612 735.

LIDO POP-UP VASARAS TERASE

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: