1. jūnijā atklās lielāko atrakciju parku Rīgā

Pievienots: 29.05.2014.Autors: Lido Skatījumi: 2 / 3595

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, LIDO Atpūtas centrā (Krasta ielā 76) šā gada 1.jūnijā tiks atklāts lielākais atrakciju parks Rīgā – LIDO Ģimenes dārzs. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt vairāk nekā 20 dažādas atrakcijas, piedalīties rotaļlietu meistarklasē, kā arī izbaudīt plašu izklaides un atpūtas programmu.

LIDO Atpūtas centru īpaši iecienījušas ģimenes ar bērniem. Vasaras sezonā ļoti pieprasītas ir tieši āra atrakcijas, tālab šogad būtiski papildināts atrakciju klāsts, tā radot lielāko atrakciju parku Rīgā jeb LIDO Ģimenes dārzu, kas aizņem 1.5 ha jeb gandrīz trešo daļu no 5 ha lielās LIDO Atpūtas centra teritorijas. Tā apmeklētājus priecēs dažādi karuseļi, piepūšamās atrakcijas, batuti, vilcieniņš, bērnu rotaļu laukums un citas atrakcijas. Īpašs pārsteigums LIDO Ģimenes dārza apmeklētājiem būs piepūšamais labirints, kas ir vienīgais Baltijā un viens no lielākajiem Eiropā. Tāpat LIDO Ģimenes dārza teritorijā darbosies vasaras ārā kafejnīca.

LIDO Ģimenes dārzs ar vērienīgu izklaides un atpūtas programmu tiks atklāts šo svētdien, 1.jūnijā. Jau plkst. 13.00 sāksies jautras LIDO pasaku tēlu deju parādes, ko papildinās dažādu bērnu ansambļu koncerti. Tāpat no plkst. 13.00 līdz 17.00 darbosies radošā darbnīca „Iegriez vilciņu”, kurā ikviens interesents profesionālu meistaru uzraudzībā varēs paša rokām izgatavot rotaļlietu „vilciņš”. Šīs meisarklases dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī īpašās „vilciņu” griešanas sacensībāsk. Trīs meistarīgākie to dalībnieki saņems vērtīgas balvas.

Pasākums tiks noslēgts ar aizraujošām ģimeņu orientēšanās sacensībām, kuru dalībnieki varēs iespazīt interesantākās Ģimenes dārza atrakcijas. Trīs ātrākās komandas saņems vērtīgas balvas.

 Lido, publicitātes foto

LIDO Ģimenes dārza atklāšanas programma:
 
13.00, 15.00, 17.00    LIDO pasaku tēlu deju parādes
13.10, 15.10  Studijas „Zvaigžņu sala” ansambļu „NANDO” un „ESPRESSO” koncerti
13.30, 15.30  Jautrā klauniņa izklaides programma bērniem
13.40, 15.40   „Greentrials Bike Tour” sportistu paraugdemonstrējumi, konkursi u.tml.
14.10, 16.10    Deju studijas „Xeny dance Studio” koncerts
16.00 līdz 18.00    Orientēšanās sacensības

Aizraujošus koncertus, aktīvas rotaļas un sirsnīgas izklaides lielie un mazie LIDO Ģimenes dārza apmeklētāji varēs izbaudīt ne tikai tā atklāšanas dienā, bet katru nedēļas nogali.

Rūpējoties par mazāko apmeklētāju labsajūtu, LIDO iekļāvis bistro ēdienkartē īpašus piedāvājumus bērniem, izveidojis Atpūtas centra pagrabstāvā Rotaļu istabu un regulāri nodrošina daudzveidīgas izklaides iespējas visu  vecumu bērniem – atrakcijas, koncertus un radošās darbnīcas.

LIDO Ģimenes dārza atrakcijas izveidotas sadarbībā ar uzņēmumu „Annels”.

LIDO ATPŪTAS CENTRS BISTRO

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: