GREEN MOOD BRUNCH

Pievienots: 26.05.2014.Autors: Dārzs Skatījumi: 1 / 194

MOOD BRUNCH pasākumu cikls. GREEN MOOD BRUNCH  - Rīga, 1. jūnijs, Matīsa ielā 8, no 15:00- 23:00 Pasākums, kurā satikt dabu ar visām tās stihijām pilsētā, jo Daba ir manā dabā!!

GREEN MOOD BRUNCH atklāj pasākumu sērijas pirmo pasākumu, kas kopā pulcēs apmeklētājus, tirgotājus un domubiedrus, vairojot domu par veselīgas vides saglabāšanu un draudzīgu mijiedarbību ar cilvēku. Apmeklētāji varēs baudīt bagātīgu kultūras programmu, piedalīties dažadās sporta aktivitātēs, radošās darbnīcās, doties pavāru sagatavotos garšas ceļojumos, un sulu spiešanas sacensībās. Pasākuma norisi papildinās muzikālais pavadījums no DJ Uģa Brieža, grupas „The Coconuts” uzstāšanās, bet kopā būšanu noslēgs skanīgs grupas “AUTOBUSS DEBESĪS” koncerts.

Pasākumā pulcēsies vienuviet videi draudzīgi uzņēmumi, tādi kā “iDille” un “Skrīveru Mājas saldējums”, videi draudzīga iepakojuma un vienreiz lietojamo trauku tirgotājs "Green Mood", par vides aizsardzību domājošas organizācijas kā „homo ecos”, ēdināšanas iestādes, kuras savā ēdienkartē izmanto Latvijā audzētus produktus kā EcoCatering un restorāns „Dārzs”, sportiskās aktivitātes zem klajas debess nodrošinās DCH STUDIJA.  

1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta arī Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, pasākumā, sadarbībā ar Latvijas vecāku kustību notiks diskusijas un radošās darbnīcas ģimenēm, popularizējot veselīgu uzturu pirmskolās un skolās, paralēli našķojoties ar EcoCatering pankūkām.

Šī būs tikšanās vieta tiem, kuri domā un rūpējas par pasaules ilgtspējīgumu, to paužot savā ikdienā ar savu paraugu, aicinot ikvienu domāt par to, ko var darīt jau šodien, lai saglabātu pasaules resursus un mēs dzīvotu veselīgā vidē ar cilvēkam un dabai draudzīgu uzturu, precēm un apkārtējo vidi. Visi pasākuma dalībnieki izmantos tikai „Green Mood” videi draudzīgus traukus, kas ražoti no augu izcelsmes izejvielām un pēc izlietošanas sadalās kompostā bez atlikuma, tādā veidā parādot, ka, esot pilsētā, varam būt tuvu dabai.

MOOD BRUNCH pasākuma ciklu veidos 4 pasākumi, katra mēneša – Jūnijs, Jūlijs, Augusts, Septembis - pirmajā Svētdienā. Katrs pasākums tiks veltīts vienai no dabas stihijām – Zeme, Ūdens, Uguns un Gaiss, ko iezīmēs pasākumam piešķirtā krāsā. Pirmais pasākums notiks ZEMES stihijas zīmē ar nosaukumu GREEN  MOOD BRUNCH. Pasākuma centrālais notikums būs apmekletāju kopā radīta performance vai objekts, kas tiks atklāts tikai apmeklējot pasākumu un kļūstot par daļu no šī piedzīvojuma.
 

Pasākuma galvenie atbalstītāji un organizatori: Eco Catering un Mežpils alus.

Ieeja pasākumā par ziedojumu, kas var sastāvēt no naudiskas izteiksmes - 2 eiro, dāvinājuma restorānam - puķes podiņā, kādas mēbeles kā krēsls vai dīvāns, kas turpinātu savu dzīvi EcoCatering restorānā TELPA.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: