Kafejnīca "Seoul City" ielūdz uz gada dzimšanas dienas svinībām 18. maijā

Pievienots: 17.05.2014.Autors: Seoul City Skatījumi: 1 / 163

"Seoul City", kas piedāvā Korejas, Japānas un Eiropas virtuvi, ielūdz ikvienu uz savu 1. gada dzimšanas dienu 18. maijā.

Tā kā "Seoul City" atrodas atpūtas centrā "Spāre", tad visas dienas garumā viesi tiks priecēti ar atlaidēm it visur: boulingu ikviens varēs spēlēt ar 50% atlaidi, pasūtīt gardus ēdienus no ēdienkartes ar 20% atlaidi, bet bārā būs akcija dzērieniem - ņem vienu, otrs tāds pats bez maksas! No plkst. 14:00 līdz 16:00 gardēži tiks lutināti ar ēdienu degustāciju! Tā kā uzņēmums ir draudzīgs arī bērniem, neatstājiet viņus mājās, jo arī mazākajiem ģimenes locekļiem būs īpaši pārsteigumi!

Gaidīsim Jūs svētdien ciemos!

SEOUL CITY KAFEJNĪCA

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: