1. maijā atklās LIDO Alus dārzu ar Stiprinieku sacensībām

Pievienots: 01.05.2014.Autors: Lido Skatījumi: 1 / 183

Lido, publicitātes foto

Šo ceturtdien, 1.maijā, ar īpašu pasākumu LIDO Atpūtas centrā tiks atklāts LIDO Alus dārzs. Tā pirmie 200 klienti saņems kausu LIDO alus par brīvu. Tāpat norisināsies īpašas „Stiprinieku spēkošanās” jeb laušanās sacensības, alus dziesmu sadziedāšanās konkurss, alus šķirņu atpazīšanas konkurss un lustīgas dejas dzīvās mūzikas pavadījumā. LIDO Alus dārzs strādās visu vasaru, piedāvājot jaunu ēdienkarti, LIDO alu un dzīvo mūziku.

LIDO Atpūtas centrs Krasta ielā jau ilgu laiku ir viena no tūristu un vietējo iedzīvotāju apmeklētākajām vietām, jo sevišķi vasarā. Šogad, rūpējoties par to, lai spētu uzņemt arvien vairāk klientus, LIDO Atpūtas centra teritorijā izveidots LIDO Alus dārzs, kurā būs pieejama jauna, interesanta ēdienkarte un LIDO alus. Piektdienu un sestdienu vakaros viesus priecēs arī dzīvā mūzika.

LIDO Alus dārza atklāšanas pasākums norisināsies 1. maijā no plkst. 16.00 līdz 23.00. Viesi aicināti ierasties savlaicīgi, jo pirmie 200 klienti saņems kausu LIDO alus par brīvu. Tāpat ikviens iepriekš aicināts pieteikt dalību alus šķirņu atpazīšanas konkursā un „Stiprinieku spēkošanās” disciplīnā, aizpildot dalībnieka anketu LIDO sociālā tīkla Draugiem.lv lapā. Konkursu uzvarētāji balvās saņems lielos LIDO delikatešu grozus.

Pasākumā būs padomāts ne tikai par vīriem, bet arī par dāmām, kuras varēs baudīt ne vien atspirdzinošo LIDO alu, bet arī jaunus ēdienus un izdejoties dzīvās mūzikas pavadījumā.

LIDO Alus dārzs vasarā būs atvērts katru dienu: no pirmdienas līdz ceturtdienai tas viesus uzņems no plkst. 16.00 līdz 24.00, savukārt no piektdienas līdz svētdienai – no plkst. 13.00 līdz 24.00.

1.maija, LIDO Alus dārza atklāšanas pasākuma programma:
   
16.00 Uzstāsies ansamblis „Putni” un kopā ar apmeklētājiem dziedās populārākās dziesmas no filmas „Vella kalpi”, kā arī deju kolektīva „Pērle” koncerts
17.00 Alus šķirņu atpazīšanas konkurss
18.00 Jaunatvērtajā LIDO Alus dārzā pulcēsies Latvijas stiprinieki, lai piedalītos „Stiprinieku spēkošanās” sacensībās
18.30 Alus dziesmu sadziedāšanās konkurss
19.00 – 23.00 Lustīga ballīte grupas „Tequila band” pavadījumā

LIDO ATPŪTAS CENTRS BISTRO

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: