Noskaidros Latvijas ātrāko sulu dzērēju

Pievienots: 07.04.2014.Autors: Lido Skatījumi: 1 / 127

Photo by Breville USA, CC license

Lai arī svaigi spiestas sulas ir lielisks enerģijas, vitamīnu un minerālvielu avots, Latvijā viens iedzīvotājs vidēji gadā patērē tikai 9,7 litrus sulas. Sestdien, 12. aprīlī, LIDO Atpūtas centrā notiks pirmais sulu dzeršanas čempionāts Latvijā, sacensību laikā tiks noskaidroti Latvijas ātrākie sulu dzērēji individuālajā un ģimeņu disciplīnā. Tāpat ikviens varēs izpildīt testu un noskaidrot, tieši kura sula viņa organismam ir vispiemērotākā.

„LIDO sulīgais čempionāts” tiek organizētas aprīlī, kas Latvijā jau izsenis tiek uzskatīts par sulu mēnesi – laiku, kad mostas daba un maltītes iespējams bagātināt ar veselīgajām bērzu un kļavu sulām. Tomēr uztura speciālisti aicina atcerēties un iekļaut svaigi spiestās sulas ikdienas ēdienkartē arī citos mēnešos, jo tās satur 95% cilvēka organismam nepieciešamo vitamīnu un minerālvielu.

„LIDO sulīgais čempionāts” notiks 12. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 16.00. Ikviens interesents ir aicināts pārbaudīt savu meistarību un veiklību ne tikai svaigi spiesto sulu dzeršanā, bet arī to pagatavošanā. Latvijas ātrākie sulu dzērēji saņems vērtīgas balvas – „Stollar” sulu spiedes un LIDO dāvanu kartes. Dalību sacensībām ikviens var pieteikt līdz 11. aprīlim LIDO Draugiem.lv lapā.

Tāpat pasākumā, aizpildot īpašu testu, cilvēki varēs noskaidrot, no kādiem augļiem, ogām un dārzeņiem pagatavotas sulas ir vispiemērotākās tieši viņam, kā arī degustēt dažādus veselīgus dzērienus no plašā LIDO piedāvājuma.

Vairāk informācijas par „LIDO sulīgo čempionātu” >>>

LIDO ATPŪTAS CENTRS BISTRO

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: