Igaunijā šogad tiks atvērts jau otrais LIDO bistro

Pievienots: 30.03.2014.Autors: Lido Skatījumi: 1 / 199

Publicitātes foto: tirdzniecības centrs „Ülemiste” Tallinā

Paplašinoties Igaunijā esošajam tirdzniecības centram „Ülemiste”, līdz 2014. gada beigām Tallinā plānots atvērt jau otro LIDO bistro.

Vēlamies, lai LIDO nes Latvijas vārdu pasaulē, tādēļ mums ir izstrādāta skaidra biznesa attīstības stratēģija nākamajiem pieciem gadiem, paredzot arī jaunu bistro atvēršanu ārpus Latvijas. Pašreiz Igaunijā ir viens LIDO bistro, kas veiksmīgi tur darbojas jau kopš 2009. gada. Tas norāda, ka arī kaimiņi ir iecienījuši mūsu tradicionālo virtuvi. Tāpēc esam iepriecināti, ka drīzumā Tallinā varēsim atvērt vēl vienu LIDO bistro,” skaidro AS LIDO valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

Igaunijas LIDO tiks atvērts jaunā veidolā, kas Latvijā jau ir īstenots šā gada februārī atklātajā LIDO Domina (tirdzniecības centrā „DOMINA Shopping”). Jaunā koncepta interjerā ir apvienotas tradicionālās vērtības ar mūsdienīgiem elementiem, turklāt telpas ir plašākas un gaišākas. Tomēr LIDO pamatvērtības paliek nemainīgas – kvalitāte it visā, pieejamas cenas, plaša ēdienkarte, dabīgs un svaigs ēdiens, atvērta virtuve, kur ēdiens tiek pagatavots klientu acu priekšā, kā arī tradīcijām bagāta, mājīga atmosfēra.

Tallinas tirdzniecības centra „Ülemiste” izpilddirektors Guido Pārnits (Guido Pärnits) norāda: „Viens no iemesliem, kādēļ mēs pašreiz paplašinām tirdzniecības centru, ir ēdināšanas daļas palielināšana. LIDO konceptuāli mums ir piemērots, jo tā kvalitāte ir lielisks papildinājums iepirkšanās centram, ko iecienījušas ģimenes. Tirdzniecības centri pamazām pārtop par atpūtas centriem, līdz ar to arī ēdināšanai tur aizvien pieaug nozīme, jo ēdiens ir viena no svarīgākajām izklaides sastāvdaļām.

Tirdzniecības centrs „Ülemiste” ir viens no lielākajām Igaunijas tirdzniecības centriem. Plānots, ka LIDO bistro platība šajā centrā būs vairāk kā 1400 kvadrātmetru un tā apmeklētājiem tiks nodrošinātas aptuveni 300 sēdvietas. Līdz ar LIDO ienākšanu jau esošajām tirdzniecības centra „Ülemiste” ēstuvēm pievienosies arī „Sushi Cafe”, „BabyBack” un citas mazākas kafejnīcas.

Visi LIDO BISTRO

---
Igaunija, Lido

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: