Pacho kokteiļbāra atklāšana kopā ar Remy Martin

Pievienots: 21.11.2013.Autors: Pacho music café Skatījumi: 1 / 265

Sakarā Zolitūdes traģēdiju, mēs atceļam kokteiļbāra oficiālo atklāšanu 22.novemrī. Tā notiks NĀKAMO PIEKTDIEN 29. NOVEMBRĪ. Pasākuma saturs un laiks arī paliks nemainīgs. Šodien un rīt Pacho music cafe strādās divos stāvos parastajā režīmā. Izsakām visdziļāko līdzjūtību bojā gājušo cietušajiem.

Šā gada 22. novembrī Mārstaļu ielā 16 notiks Pacho music café kokteiļbāra atklāšana kopā ar Remy Martin. Kokteiļbārs atrodas Pacho music café lejaszālē un pārsvarā darbosies kā mūzikas-deju klubs. Atklāšanas vakarā varēs baudīt īpašos Remy Martin kokteiļus, garšīgas Pacho uzkodas, kā arī tiks izspēlētas pārsteiguma balvas. Klātesošos izklaidēs Lauris Busulis un grupa Headline, savukārt DJ Erminass spēlēs video dejas līdz pat rītam. No plkst. 21.00 līdz 23.00 pasākumu apmeklēs tikai  lūgtie viesi, bet no plkst. 23.00 ieeja būs atvērta jebkuram interesentam.

Pacho kokteiļbārs ir pirmā un vienīgā vieta Latvijā, kur pieejams visplašākais Remy Martin kokteiļu piedāvājums, turklāt par draudzīgām cenām. Pacho kokteiļbārā vakaros ikvienam būs iespēja baudīt gan dzīvo mūziku dažādu grupu izpildījumā, gan koncertus uz lielā ekrāna. Katru nedēļas nogali (no ceturtdienas līdz sestdienai) notiks arī video dejas, skanot labākajai mūzikai no 80ajiem gadiem līdz mūsdienām. Savukārt dienas laikā Pacho kokteiļbāra telpās tiek piedāvāta iespēja organizēt lietišķas tikšanās vai prezentācijas un tematiskos pasākumus, izmantojot lielā ekrāna un citu multimediju priekšrocības.

Līdz ar Pacho kokteiļbāra atklāšanu Pacho music café piedāvās arī jaunumus ēdienkartē un arī ziemas sezonā turpinās piedāvāt biznesa pusdienas katru darba dienu. Bāra-restorāna telpas divos stāvos iecienītas arī korporatīvajiem un citiem privātiem, slēgtiem pasākumiem, kur iespējams uzņemt līdz pat simts viesiem.

PACHO MUSIC CAFE RESTORĀNS

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: