Restorāns TERRA aicina atrast savas saknes gaismas spēlē

Pievienots: 14.11.2013.Autors: TERRA Skatījumi: 1 / 176

Iemīļotais veselīga ēdiena restorāns TERRA šajā nedēļas nogalē no 15. līdz 17. novembrim aicina uz īpašu gaismas spēli „Atrodi savas saknes!”, kuras ietvaros apmeklētāji līdz ar tumsas iestāšanos varēs atrast savu īpašo sakni un uzzināt jautrā gaisotnē vairāk par veselīga uztura pamatsastāvdaļām. Gaismas projekcijas un izklaides papildinās dzīvā mūzika, draudzīga gaisotne un īpašie piedāvājumi katram viesim.

Ikgadējā gaismas festivāla Staro Rīga! laikā līdz ar tumsas iestāšanos trīs vakarus no plkst.18.00-22.00 restorāns iedegsies košās gaismās, aicinot vēlos apmeklētājus atrast savas saknes ar interaktīvas, īpaši TERRA veidotas spēles palīdzību. Gaismas projekciju spēlē apmeklētāji varēs "atrast" katrs savu īpašo sakni, un piemiņai iegūs skaistas fotogrāfijas ar sevi gaismu ielenkumā un asprātīgas kartītes ar jautriem faktiem par savu personīgo sakni. Spēles dalībniekiem būs iespēja piedalīties konkursā un laimēt balvas no Latvijā radītā indie design apģērbu zīmola Ecattus, kā arī gaidāmi citi pārsteigumi.

Festivāla apmeklētājus pastaigu laikā restorāns aicina sasildīties ar karsto ziemas dzērienu piedāvājumu, bet izsalkušie festivāla baudītāji varēs izmantot garšīgās atlaides TERRA draugu komplektiem. Garastāvokli uzlabos dzīvā mūzika; Latvijā pazīstamie DJ Skandis un DJ Rudd, kuri trīs vakarus atbildīgi iesildīs ne tikai nosalušos degunus, bet arī restorāna atmosfēru un aicinās uz tikšanos draugus, lai dalītos festivāla iespaidos.

TERRA ir atgriešanās pie saknēm. Dziļumā, pie savējiem. Burkāniem, kartupeļiem, selerijām, ingvera, redīsiem, sīpoliem un daudziem citiem senčiem. Ilgi viņi ir gulējuši zem zemes, savā pasaulē, tagad pa vienam vilkti ārā, tādi - veselīgi, sasūkušies minerālvielas, zemes spēku. Tikai no pašas labākās, auglīgākās ziemeļu zemes, audzēti tikai pie labākajiem saimniekiem lielos un mazos zemes pleķīšos. Tagad salikti vienkāršās, ērtās kastītēs, lai tevi pabarotu ikdienā. Vienkāršs, veselīgs, nesamākslots, priecīgs ēdiens dienu no dienas. Tāds, kāds būtībā Tev ir vajadzīgs.

TERRA RESTORĀNS

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: