26.OKTOBRĪ LEĢENDU NAKTS UNGURMUIŽĀ

Pievienots: 15.10.2013.Autors: Ungurmuiža Skatījumi: 1 / 143

Lai iepazītu Latvijas vēsturi, arhitektūru, notikumus un citas vērtības, kas glabātas simtiem gadu, 26.oktobrī durvis vērs Latvijas pilis un muižas. Leģendu nakts ir jauna tradīcija, ko pagājušajā gadā aizsāka Latvijas Piļu un muižu asociācija.

Šogad arī Ungurmuiža pievienosies Leģendu naktij, aicinot aplūkot Kungu māju un šovasar restaurēto 18.gs. sienas gleznojuma fragmentu „Vecajā istabā”.

Vecajā skolā – Muižas restorāns!

Ēdienkarte, kas glabājusies senajā muižas vēstuļu lādē - Ungurmuižas saimnieces Helēnes Juliānes fon Kampenhauzenas sarakstīta 18.gs 40jos gados, nu kļuvusi par leģendu! Sasildīties vēsajā rudens vakarā ļaus īpašā Ungurmuižas liepziedu tēja!

Vakara noskaņu un maltīti papildinās dzīvā uguns kamīnā un muižas mūzika. (Elita Tomsone – klavieres, Anda Tomsone – flauta, Pauls Skujiņš – čells)

Lai baudītu muižas gardumus, lūdzu pieteikt galdiņu iepriekš pa tālr. 22007332. Restorāns, kuru piedāvā „Cafe 2 Locals”, būs atvērts no plkst. 18.00 – 24.00

Leģendu naktī atklājam arī jaunu izstādi – Ungurmuižas Izstāžu zālē ASV dzīvojošā latviešu mākslinieka Aivara Zandberga gleznas!

Mākslinieks dzimis 1940.gadā Liepājā, bet kara laikā emigrējis uz ASV, piedalījies izstādēs un ieguvis daudzas godalgas par darbiem dažādās tehnikās. Mākslinieka darbi sastopami daudzajās privātās kolekcijās ASV, Kanadā un Eiropā. A. Zandbergam ir bijušas vairāk kā desmit personālizstādes, darbi eksponēti vairāk kā 200 grupu izstādes gan Latvijā, gan ASV.

Ieeja Ungurmuižā bez maksas līdz pat pusnaktij!

2 LOCALS KAFEJNĪCA
 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: