10.oktobris - starptautiskā putras diena

Pievienots: 10.10.2013.Autors: BarRadar Skatījumi: 2 / 180

Photo by Mr Michael Phams, CC license

Šodien 10.oktobrī Latvijā un visā pasaulē tiek svinēta Starptautiskā putras diena. Tai par godu notiek virkne dažādu pasākumu, kuru mērķis ir radīt jaunas putras ēšanas tradīcijas un popularizēt putru kā mūsdienīgu ēdienu. Doma tādā veidā mainīt sabiedrības uzskatus par putru kā vienveidīgu un nepievilcīgu ēdienu, kas bieži vien ir šķērslis, kāpēc liela daļa cilvēku tās reti izvēlas uzturā.

Putras popularizēšanā iesaistījušies virkne Latvijas restorānu, kuru  šefpavāri šajā nedēļā priecē apmeklētājus ar speciāli izstrādātām graudaugu ēdienu receptēm.

BarRadar apkopoja sarakstu ar vietām, kur var iet līdz pat 13.oktobrim baudīt gardus ēdienus no graudaugiem:

BURKĀNS RESTORĀNS

BENJAMIŅŠ RESTORĀNS

TEĀTRA BĀRA RESTORĀNS

GARĀŽA RESTORĀNS

FAZENDA KROGS

ESPLANĀDE RESTORĀNS

PIRAMĪDA RESTORĀNS

NEIBURGS RESTORĀNS

CAFE OLĪVE RESTORĀNS

C.U.T. RESTORĀNS

---
putra

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: