Latvijas labākie pavārzeļļi spēkiem mērosies Ķīpsalā

Pievienots: 23.07.2013.Autors: BT1 Skatījumi: 1 / 132

Publicitātes foto

5. septembrī starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2013” Ķīpsalā pulcēsies jaunie pavāri no visas Latvijas, lai, liekot lietā savu talantu, zināšanas un prasmes, cīnītos par titulu “Latvijas pavārzellis 2013”.

Latvijas jauno pavāru sacensībās “Latvijas pavārzellis 2013” ir aicināti piedalīties gan kvalificēti pavāri, gan vēl tikai topošie pavāri. Konkursa nosacījums – pieteikuma iesniegšanas brīdī pavārzellim jābūt ne vecākam par 23 gadiem.

Piedaloties konkursā, jaunajiem pavāriem ir iespēja iegūt pārliecību par savu meistarību, piesaistīt nākamo darba devēju uzmanību, savukārt ieraksts CV par dalību konkursā noteikti sekmēs jaunā pavāra karjeras attīstību.

Biedrības „Pavāru klubs” valdes priekšsēdētāja Svetlana Riškova stāsta: „Latvijas vadošo pavāru elitē jaunajiem pavāriem iegūt novērtējumu nemaz nav tik vienkārši. Ir nepieciešams gan talants, gan gribasspēks, gan teorētiskas zināšanas, ir jāiegulda pašaizliedzīgs darbs un jāpierāda savas spējas, lai jauno pavāru pamanītu un atzītu. Tāpēc Latvijas pavārzeļļu konkurss ir ļoti nozīmīgs atspēriena punkts, kas var dot milzīgu impulsu karjeras pakāpieniem.

Publicitātes foto

Lai pieteiktos sacensībām “Latvijas pavārzellis 2013”, dalībniekiem līdz 1. augustam ir jāiesniedz mājas darbs – jāiesūta recepte aukstajai uzkodai, kas gatavota no tomātiem, gailenēm un rupjmaizes, kā arī recepte pamatēdienam, kas gatavots no liellopa filejas, burkāniem un griķiem.

Pēc mājas darbu izvērtēšanas konkursa finālā iekļūs astoņi labākie dalībnieki. Sacensību finālisti tiksies 5. septembrī izstādē “Riga Food 2013”, lai gatavotu ēdienus pēc pašu izstrādātajām un iesūtītajām receptēm. Kvalificēta starptautiska žūrija, kurā piedalīsies eksperti no Somijas, Lietuvas, Igaunijas un Zviedrijas, vērtēs ēdiena noformējumu, garšu un produktu saderību, kā arī dalībnieku tehnisko meistarību un darba organizēšanu.

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems medaļas, sertifikātus, kā arī sponsoru un atbalstītāju sarūpētās balvas. Jauno pavāru konkursa uzvarētājs saņems arī naudas balvu – Ls 200.

Sacensību nolikumi un pieteikuma anketa atrodama biedrības “Pavāru klubs” mājaslapā www.chef.lv

Sacensības rīko biedrība “Pavāru klubs” sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT1.

Pērn goda titulu „Latvijas pavārzellis 2012” un zelta medaļu izcīnīja Aigars Sīlis no restorāna „Kaļķu vārti”. Otrajā vietā ierindojās Arturs Linkevičs no viesnīcas „Garden Palace”, savukārt 3. vietu žūrija piešķīra Edgaram Kozlovskim no viesnīcas „Hanza Hotel”.

Kā zināms, starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde “Riga Food 2013” notiks no 4. līdz 7. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstādi “Riga Food 2013” papildina Gastronomijas festivāls, plaša pasākumu, paraugdemonstrējumu un konkursu programma. Vairāk par izstādi: www.rigafood.lv

 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: