Caif cafe plāno kļūt par vienu no vadošajiem kafetēriju tīkliem Latvijā

Pievienots: 09.07.2013.Autors: Caif cafe Skatījumi: 2 / 279

Foto: Caif Cafe Tērbatas ielā

Nedēļas nogalē Rīgā apmeklētājiem durvis vēra jau otrā kafijas baudīšanas vieta „Caif cafe”. Tuvākā pusotra gada laikā „Caif cafe” plāno ievērojami paplašināties un nostiprināt savas pozīcijas vietējā tirgū, kļūstot par vienu no vadošajiem kafetēriju tīkliem Latvijā. Šobrīd Baltijā jau darbojas desmit „Caif cafe” kafijas baudīšanas vietas – divas Latvijā un astoņas Lietuvā.

Jaunā „Caif cafe” kafijas baudīšanas vieta, kas uz citu kafejnīcu fona izceļas ar oriģinālu un mūsdienīgu interjeru, atrodas Rīgā, Tērbatas ielā 14. Tās izveidē investēti aptuveni 100 tūkstoši eiro.

Mūsu plāni ir ambiciozi – līdz 2014. gada beigām plānojam atvērt vēl astoņas šādas kafetērijas, kopumā investējot „Caif cafe” tīkla attīstībā Latvijā vienu miljonu eiro un kļūstot par vienu no vadošajiem kafetēriju tīkliem Latvijā,” skaidro „Caif cafe” mārketinga vadītājs Dmitrijs Solovjovs.

Viņš arī norāda, ka īsteni kafijas baudītāji ir visai „izlutināti” – verot vaļā jaunu kafijas baudīšanas vietu, ir svarīgi saprast, kas būs tas atšķirīgais un īpašais, kas klientam liks atgriezties kafetērijā vēl un vēl: „Uz citu līdzīgu kafetēriju fona izceļamies, jo piedāvājam daudzveidīgāku kafijas klāstu, kā arī dažādus kafijas krūžu tilpumus un labākas cenas.”

Dzērienu pagatavošanai „Caif cafe” izmanto kafiju „Mocador”, kas tiek izgatavota no augstākās kvalitātes Arabika šķirnes kafijas pupiņām, kā arī ir saņēmusi vairāk nekā 140 pasaules valstu apbalvojumiem un sertifikātu „Bureau Veritas Quality International”.

Par „Caif cafe”

„Caif cafe” ir kafijas baudīšanas vietu tīkls, kas izveidots 2012. gada rudenī Lietuvā, bet 2013. gadā ir ienācis Latvijas tirgū ar mērķi kļūt par stabilu tirgus dalībnieku. „Caif cafe” ir vieta izvēlīgiem kafijas dzērienu cienītājiem ar patīkamu interjeru, ērtām darba un atpūtas iespējām.

Kafejnīcu BarRadar profili:

CAIF CAFE KAFEJNĪCA (tērbatas ielā)

CAIF CAFE KAFEJNĪCA (šķūņu ielā)

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: