LIDO ATKLĀJ PIRMO POP-UP VASARAS TERASI JOMAS IELĀ

Pievienots: 01.07.2013.Autors: Lido Skatījumi: 1 / 202

LIDO publicitātes foto

Sestdien, 29. jūnijā, ar dziesmām un dejām tika atklāts pirmais LIDO pop-up* bistro jeb vasaras terase Jūrmalā, kas būs atvērta līdz pat septembra sākumam. Šis ir jau devītais uzņēmuma bistro Latvijā un pirmā reize, kad LIDO iecienītākie ēdieni un dzērieni kļūst pieejami jūrmalniekiem un Jūrmalas viesiem.

Jūrmala ir ļoti iecienīta tūristu vieta, un tūristi mīl baudīt vietējo ēdienu un tradīcijas. Tā kā LIDO ir latviešu tradicionālās virtuves vizītkarte, vēlējāmies gan vietējiem iedzīvotājiem, gan arī ārvalstu viesiem piedāvāt to, ar ko ļoti lepojamies – kvalitatīvu, daudzveidīgu un latviskās tradīcijās ieturētu ēdienkarti. Pieredzi, kas izkopta 25 gadu garumā. Tā kā cenšamies attīstīties līdzi laikam un kļūt modernāki, vienlaikus saglabājot LIDO koncepciju, šogad izlēmām gan izaicināt sevi, gan arī savā ziņā pārsteigt klientus, tradicionālā bistro vietā izveidojot pop-up bistro,” skaidro LIDO valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

LIDO pop-up vasaras terase, kas atrodas Pilsoņu ielā 14/16 (Jomas ielas un Pilsoņu ielas stūrī) apmeklētājus uzņems un gardu maltīti nodrošinās katru dienu līdz pat septembrim. Tās ēdienkartē ir iekļauti LIDO apmeklētāju iecienītākie gaļas un zivs ēdieni, uzkodas un LIDO konditorejas izstrādājumi, kā arī LIDO alus darītavā ražotais Medalus, kas šovasar Baltijā lielākajā alus festivālā „Latviabeerfest 2013” jau atkal ieguva 1.vietu aklajā degustācijā jeb tautas balsojumā.

Lai arī LIDO ir ievērojama pieredze izbraukuma tirdzniecībā, nodrošinot ēdināšanu gan Līgo svētkos krastmalā, gan Dziesmu un Deju svētkos, gan dažādos festivālos – Positivus festivālā un citur, šī mums tomēr ir jauna pieredze. Skatīsimies, kā mums veiksies, kā iedzīvotājiem patiks. Izvērtēsim iespējas, vai šādu bistro nākamgad izveidot šeit pat Jūrmalā vai varbūt kādā pavisam citā vietā un pilsētā,” tā R.Auziņa.

LIDO pop-up vasaras terase ir atvērta katru darba dienu no plkst. 11.00 dienā līdz 22.00 vakarā, bet sestdienās un svētdienās – līdz pat 01.00 naktī, piedāvājot vairāk kā 400 sēdvietas un placi dejošanai.

Šobrīd LIDO tīklu veido viens pop-up bistro un astoņi bistro Latvijā (LIDO Alus sēta, LIDO Dzirnavas, LIDO Vērmanītis, LIDO Ģertrūde, LIDO Krievu sēta, LIDO Spice, LIDO Lidosta, LIDO Atpūtas centrs un tā restorāns), kā arī viens LIDO bistro Tallinā, gaļas un kulinārijas ražošanas bāze, alus darītava, konditoreja un divi veikali Rīgā un Liepājā.

*Pop-up restorāns – ēdināšanas iestāde, kas noteiktā vietā parādās negaidot un uz neilgu laiku.

Skat. BarRadar profilu: LIDO POP-UP VASARAS TERASE BISTRO

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: