Ziemas alus festivāls "Melnā ziema"

Pievienots: 19.12.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 238

Photo by puamelia, CC license

2013. gada 26. janvārī Rīgā notiks Latvijā pirmais ziemas alus festivāls „Melnā Ziema”. Festivāla ietvaros visas dienas garumā alus mīļotājiem būs pieejami vairāki desmiti tumšā un alus šķirņu – gan ārzemju, gan Latvijā ražotā alus, tāpat degustācijai savus ziemas brūvējumus piedāvās Latvijas un Lietuvas mājbrūvētāji.

Festivālā piedalās vismaz trīs Latvijas alus darītavas, kas brūvē gardu tumšo alu – Valmiermuižas, Piebalgas un Aldaris. No ārvalstu brūveriem būs pieejams tādu pasaulē atzītu Eiropas un Amerikas darītavu alus kā Fuller’s, Mikkeller, De Molen, St.Bernardus, Brewdog, Founders, AleSmith un citi. Sīkāks saraksts ir pieejams sadaļā Alus. Festivāla laikā savus īpašos ziemas alus degustēt piedāvās arī vairāki Latvijas un Lietuvas mājbrūvētāji.

Alus degustācijai būs pieejams salīdzinoši neliela tilpuma glāzēs (ap 150ml), lai nodrošinātu iespēju nobaudīt pēc iespējas vairāk un dažādākus alus.

Ņemot vērā, ka „Melnā Ziema” norisināsies iekštelpās un vietu skaits ir ierobežots, visi interesenti ir aicināti jau laikus iegādāties biļetes Brevinga alus salonos un restorānā ALEhouse. Tās būs pieejamas sākot ar nākamā gada janvāri.

„Melnā Ziema” notiks amerikāņu alus bārā ALEhouse

Avots: melnaziema.lv

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: