Ar oktobri “Sunny Melody” mūzikas bārs atklās jauno koncertu sezonu

Pievienots: 19.09.2012.Autors: Sunny Group Skatījumi: 2 / 169

Photo by Mikus Fomins

Ņemot vērā apmeklētāju vēlmes un ieteikumus, šajā sezonā “Sunny Melody” mūzikas bārā uzstāsies IGO un grupas Otra Puse, Dzelzs Vilks un Credo. Dzīvās mūzikas koncertus būs iespēja baudīt oktobra un novembra piektdienas vakaros.

Tuvākais gaidāmais ir IGO koncerts, kas notiks 5.oktobrī. IGO mūzikas bāra apmeklētājus priecēs ar kvalitatīvu un daudzveidīgu koncertprogrammu, kurā skanēs gan tautā iemīļotie skaņdarbi, gan jaunākajos albumos iekļautās dziesmas. Koncertā IGO uzstāsies kopā ar pianistu Juri Kristonu.

“Sunny Melody” koncertu kalendārs:
5.oktobrī – IGO;
26.oktobris – Otra Puse;
19.novembris – Dzelzs Vilks;
23.novembris – Credo.

Biļetes uz visiem šīs sezonas koncertiem var iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs, biļešu cena – 7Ls.
Visiem koncerta apmeklētājiem welcome drink.
Koncertu sākums 21:00, ieeja no 20:00.

SUNNY MELODY BĀRS profils >>>

 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: