Sabiles Vīna svētki 2012

Pievienots: 21.07.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 2 / 219

Photo by sabile.lv

Četrpadsmito gadu pēc kārtas Sabilē norisināsies Vīna svētki, plūdīs vīna straumes, vīngliemeži pašiem nedabiskā ātrumā apsteigs cits citu, pilsētnieki un pilsētas viesi tērpsies dīvainos apģērbos un galvu rotājumos, kalna galā degs uguns skulptūra, skanēs mūzika un būs danči līdz rītam. Tas viss nākamās nedēļas nogalē, no 26. līdz 29.jūlijam. Vēlamais dress code Sabiles Vīna svētku apmeklētājiem – Sabiles ģerboņa krāsas (dzeltens, violets, zaļš).

Sekojiet svētku tapšanas procesam https://twitter.com/Vina_svetki

 Te arī pieejama pilna Sabiles Vīna svētku 2012 programma >>>

BarRadar visvairāk uzrunāja sekojoši pasākumi: Sestdien, 28.jūlijā  - 14:30   „Melleņotava”, iespēja nobaudīt dažādus ēdienus, kas gatavoti no mellenēm – Sabiles kultūras nama sētā, Ventspils ielā 14 & 17:00   Vīna degustācija „Vīns vieno!” – ugunsdzēsēju sētā, Rīgas ielā 1.

BarRadar: Kur paēst Sabilē un tās tuvumā?

ZANE KAFEJNĪCA
SABILES VĪNS KAFEJNĪCA
DĀRE KROGS
ZVIEDRU CEPURE KAFEJNĪCA
KANDAVA KAFEJNĪCA

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: