Trīs vīri laivā

Krogs
Avotu iela 35, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 29.05.2012.
Profila skatījumi: 1914 / mēneša laikā: 2
Publicitātes foto

Leģendārā kafejnīca ”Trīs vīri laivā” savu peldējumu virs ūdens uzsākusi 13 gadus atpakaļ.  Šobrīd kafejnīcā darbojas jauna komanda ar radošām ambīcijām, vēlmi lutināt savus klientus ar gardiem ēdieniem un dzērieniem un piedāvāt regulārus kultūras un socializēšanās pasākumus.

Kafejnīcas telpas raksturo stilīga sienu apdare un krāsojums, košas krāsas un speciāla dizaina mēbeļu formas, pat īpaši gleznieciskotas galdiņu virsmas vairs nav nekāds avangarda iekarojums, bet vienkārši atraktīva un cilvēka sirdi ielīksmojoša vide. Katram, kas kaut reizi pastaigājies pa Avotu ielu, noteikti būs radusies izjūta, ka viņš nokļuvis citā pilsētā, kam ar pierasto Rīgas publisko tēlu maz sakara. Vēl savdabīgāka un ieraujošāka sajūta radīsies verot “Trīs vīri laivā” durvis.

Darba laiks
Šodien: 11:00-23:00
t: 28348716
trisvirilaiva.wordpress.lv

Pieejams

Lejamais alus Terase

Cenas

Alus (500ml): 0.90 - 1.80 Ls
Kafija: 0.70 - Ls
Tēja: 0.70 - Ls
Vīns (glāze): 2.20 - Ls

Vērtējums

Ēdiens:
6
Apkalpošana:
5
Atmosfēra:
5

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Trīs vīri laivāKrogs
Avotu iela 35, Rīga
E-pasts:
Ziņa: