Bon Vivant

Krogs
Mārstaļu Iela 8, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 04.09.2013.
Profila skatījumi: 3047 / mēneša laikā: 19
Publicitātes foto

Ja Jūs līdz šim neesat bijis Beļģijā, tad izbaudīt šīs nelielās, bet viesmīlīgās valsts siltumu varēsiet apciemojot Beļģu alus kafejnīcu braseriju „Bon-Vivant”. Tikai šeit Jūs varat nobaudīt slavenās Beļģu alus šķirnes. Dažādu veidu „De Koninck”, nefiltrēto alu „Hoegaarden White”, gaišo „Stella Artois”, sabalansēti stipro un maigo „Leffe Blonde” garšu, kā arī „Leffe Dark”, kas ir par 50% rūgtāks nekā „Leffe Blonde” ar alkohola saturu 6,5%, kura stiprā rūgtenā piegarša sader ar grauzdētu karameļu piesātināto aromātu.

Un dabīgi brīnumainā Beļģu alus kafejnīcas braserijas „Bon-Vivant” virtuve ar izcilo ēdienkarti! Alus kafejnīcas braserijas „Bon-Vivant” „rozīnīte” ir ēdieni, kas apvieno draugu kompānijas. Piemēram, 1,5 metrus garā desa „Bon-Vivant, kuru pasniedz uz speciāla ozolkoka dēļa, ir paredzēta četrām personām. Beļģu alus kafejnīcā braserijā „Bon-Vivant” Jūs pārsteigs ar franču un vācu kvantitāti!

Darba laiks
Šodien: 11:00-01:00
t: +371 67226585
www.bon-vivant.lv

Pieejams

Lejamais alus Terase

Vērtējums

Ēdiens:
7
Apkalpošana:
7
Atmosfēra:
8

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Bon VivantKrogs
Mārstaļu Iela 8, Rīga
E-pasts:
Ziņa: