Paddy Whelan's

Krogs
Grēcinieku iela 4, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 05.09.2013.
Profila skatījumi: 1686 / mēneša laikā: 7
Publicitātes foto

Paddy Whelan's - pirmais Īru pabs Rīgā, piedāvā kopumā 15 dažādu šķiru alus un sidrus no vietējiem un importa piegādātājiem. Šeit ir plaša ēdienkarte ne tikai ar tradicionālo Īru galdu, bet arī ar Indiešu stilā ieturētu maltīti par saprātīgām cenām.

Darba laiks
Šodien: 00:00-01:00; 11:00-01:00
t: 67210150
www.pub.lv

Pieejams

Lejamais alus Terase

Vērtējums

Ēdiens:
6
Apkalpošana:
6
Atmosfēra:
6

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Paddy Whelan'sKrogs
Grēcinieku iela 4, Rīga
E-pasts:
Ziņa: