Cafe 53

Kafejnīca
Jomas iela 53, Jūrmala
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 02.05.2017.
Profila skatījumi: 360 / mēneša laikā: 3
Publicitātes foto

Jūrmalas valdzinājums lielā mērā slēpjas iespējā pēc patīkamā noguruma, kas radies no nesteidzīgas pastaigas gar jūrmalu, atpūsties, izbaudot kafijas tasīti, vai nogaršojot ko sātīgāku kādā no pilsētas kafejnīcām vai restorāniem.

Cafe 53, kas atrodas uz gājējiem atvēlētās Jomas ielas, vienmēr ir jūsu rīcībā. Šeit var patīkami pavadīt laiku, vērojot, kā aiz lielajiem kafejnīcas logiem smidzina lietus vai saule dāvā savus glāstus nesteidzīgajiem garāmgājējiem. Klusi skanoša, ar gaumi izvēlēta mūzika palīdz nodoties atpūtai, aizmirst ikdienas steigu. Bet, ja ar jums svētku brīdī kopā ir draugi, atzīmējiet to šeit, Cafe 53 Jomas ielā!

Vasarā Jūsu rīcībā ir vēl arī vasaras kafejnīca ar 40 vietām pie atsvaidzinošas strūklakas, kur ir lieliska iespēja patērzēt ar draugiem pie vēsas Užavas, Heiniken vai citas šķirnes alus glāzes, vai vienkārši pavērot sporta spēles kafejnīcas televizora ekrānā. Īsi sakot, ja labi papētīsiet Cafe 53 ēdienkarti, Jūs noteikti atradīsiet, ar ko sevi palutināt, un patīkami pavadīsiet laiku!

Darba laiks
Šodien: 09:00-22:00
t: 67811771
www.cafe53.lv

Pieejams

Svaigi spiesta sula Terase

Cenas

Alus (500ml): 1.80 - Ls
Kafija: 3.50 - Ls
Svaigi spiestā sula: 2.15 - Ls

Vērtējums

Ēdiens:
2
Apkalpošana:
1
Atmosfēra:
1

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Cafe 53Kafejnīca
Jomas iela 53, Jūrmala
E-pasts:
Ziņa: